-->

آقای مرتضی مداحی رییس کمیته فنی فدراسیون بدمینتون و کارشناس خبره این فدراسیون امروز (چهارشنبه) با حضور در محل کمپ فدراسیون از اردوی انتخابی ملی پوشان بدمینتون کشورمان بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، مسابقات بدمینتون غرب آسیا در روزهای سوم تا نهم شهریور ماه سال جاری در دو رده سنی زیر 17 و زیر 15 سال در امان پایتخت اردن برگزار می شود .

در این رقابتها ملی پوش بدمینتون کشورمان در رده سنی زیر 17 و زیر 15 سال به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت و از عنوان قهرمانی خود در این رقابتها دفاع خواهند کرد .

لازم به ذکر است که در 10 سال گذشته ملی پوشان بدمینتون کشورمان در رده های سنی بزرگسالان ، جوانان و نوجوانان قهرمان مسابقات غرب آسیا را در کارنامه خود دارند.

مسابقات انتخابی بدمینتون غرب آسیا در قمست پسران و دختران رده سنی زیر 17 سال در روزهای دوم و سوم مرداد ماه جاری با شرکت 4 بازیکن در قمست دختران و 4 بازیکن در قسمت پسران در محل کمپ این فدراسیون در حال برگزاری می باشد.

 همچنین رقابتهای انتخابی در قسمت پسران و دختران رده سنی زیر 15 سال با شرکت 16 بازیکن در قسمت پسران و 10 بازیکن در قسمت دختران در روزهای  دوازدهم لغایت چهاردهم تیر ماه جاری در محل کمپ این فدراسیون برگزار شد.