-->

آقای عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه دکتر رقیه وحدت رییس هیئت استان در محل فدراسیون حضور یافتند و با آقای دکتر پوریا رییس فدراسیون و خانم مددی نایب رییس فدراسیون پیرامون وضعیت بدمینتون استان گفتگو پرداختند. آقای دکتر پوریا از برنامه ریزی ها  و تلاش‌های آقای چمن‌گلی مدیرکل محترم تشکر و قدردانی نمود و اعلام کرد که ایشان از مدیرانی هستند که به طور مستقیم از هیئت های استان و شهرستان بازدید به عمل می‌آورند و نسبت به توسعه و پیشرفت هیئت ها تلاش مینمایند و همچنین در مورد رشته بدمینتون نگاه ویژه ای به این استان داشته‌اند. همچنین از خانم دکتر وحدت تشکر نمودند.

دکتر چمن‌گلی متقابلا از فدراسیون بدمینتون به خاطر نگاه ویژه‌ای که به استانها دارند تشکر و قدردانی نمودند، همچنین ایشان برگزاری مسابقات غرب آسیا را برای سال 99 در شهرستان ارومیه را تقاضا نمودند و نسبت به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور نونهالان که قرار است در شهرستان ارومیه برگزار گردد تشکر نمود.

در ادامه خانم مددی اعلام کردند که در بازدیدی که از استان آذربایجان غربی داشتند، از نزدیک شاهد تلاشهای آقای چمن‌گلی و رئیس هیئت بدمینتون استان برای پیشرفت بدمینتون بوده‌اند، و در آینده شاهد رشد و شکوفایی بدمینتون در این استان خواهیم بود.