-->

آخرين مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی زیر ۱۷ و ۱۹ سال که در روزهای 30 مهر ماه لغایت ٣ آبان ماه جاری در شهرستان زاهدان جریان داشت . با شناخت برترین های این مسابقات به کار خود پایان داد .


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، دیدار نهایی یک نفره رده سنی زیر ۱۹ سال بین عليرضا كرمي از تهران و صالح سنگتراش از سيستان و بلوچستان برگزار شد که این دیدار در پایان با نتجه دو بر صفر به سود عليرضا كرمي خاتمه یافت و به مقام قهرمانی دست یافت .
سنگتراش دوم شد و مصطفي قرباني از يزد و محمد چهارمالي از فارس به مقام سوم مشترک دست یافتند.
همچنین دیدار فینال دو نفره رده سنی زیر ۱۹ سال بین تیم دونفره صالح سنگتراش و محمد مهدي ميرشكاري از سيستان و بلوچستان و محمد چهار مالي از فارس – علي رضا كرمي از تهران برگزار شد که این دیدار در پایان با قهرمانی تیم دونفره چهارمالی و کرمی به اتمام رسید .
تیم دو نفره سنگتراش و میرشکاری دوم شدند و تیم های دونفره علي حسين خاني از زنجان-علي يزداني از فارس ، به همراه تیم دونفره مهدي رضايي از خراسان رضويي ومصطفي قرباني از يزد به مقام سوم مشترک دست یافتند.
در دیدار نهایی یک نفره رده سنی زیر ۱۷ سال نیز نيما رستم پور از تهران به مصاف محسن معصومي از زنجان رفت که در پایان این دیدار نیما رستم پور با نتجه دو بر صفر با پیروزی برابر حریف خود به مقام نخست دست یافت .
محسن معصومي تبار دوم شد وامير حسين حسني از زنجان و سينا سالاري از خراسان رضويي به مقام سوم مشترک دست یافتند.
همچنین دیدار نهایی دو نفره رده سنی زیر ۱۷ سال بين تيم هاي امير رضا اخلاقي و نيما رستم پور تهران – ارشيا عمل كننده و نيما رستم پور از البرز برگزار شد که در پایان این مسابقه، تیم دونفره رستم پور و اخلاقي باغلبه بر حریف خود به مقام قهرمانی دست یافتند .
تیم دو نفره عمل كننده و معمار پور از البرز دوم شد و تیم های دونفره محمد باقري – آرين قهرماني از اصفهان و امير محمد حاج ملك ازخراسان رضويي و امیر رجبلو از گلستان به مقام سوم مشترک دست یافتند .

در پایان مسابقات با حضور آقای ادهم کرد مدیر کل ورزش و جوانان ، دکتر عرب رییس هیات بدمینتون ، آقای فرشاد نصرتی دبیر فدارسیون بدمینتون و سایر مسولین مدالها و جوایز به قهرمانان اهدا گردید .