-->

مجمع انتخاباتی هیات بدمینتون استان سمنان در ساعت 10 صبح امروز چهارشنبه به ریاست آقای جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ، خانم دکتر مددی نایب رئیس فدراسیون بدمینتون ، آقای ایزد بخش معاون  توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان و اعضای این مجمع در محل اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این مجمع آقای جانعلی ضمن خوش امد گویی به خانم دکتر مددی نایب رئیس فدراسیون بدمینتون و اعضاء مجمع از زحمات مهندس موذن قدرانی نمودند . و اعلام کردند در سال آینده با توجه به قهرمان پروری و استعداد یابی و فعالیتهای هیات بدمینتون ، بتوانیم میزبان استعدادهای برتر در رشته بدمینتون باشیم .

خانم مددی نایب رئیس فدراسیون بدمینتون همچنین از فعالیت مطلوب و مؤثر آقای مهندس موذن که در طول هشت سال ریاست هیات بدمینتون استان سمنان را به عهده داشتند  قدردانی نمود . مهندس موذن در حال حاضر عضو هیات رئیسه فدراسیون و مدیر تیم های ملی می باشند . در پایان این نشست مرتضی شحنه به عنوان رئیس هیات بدمینتون استان سمنان انتخاب شد . به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، آقای مرتضی شحنه با کسب 9 رای از تعداد 13 آرای بدست آمده برای مدت ۴ سال به عنوان رییس هیات بدمینتون استان سمنان انتخاب شد . لازم به ذکر است که آقای احمد پناهی 3 رای  و مجتبی اکبری 1رای را بدست آوردند و مصطفی پهلوان نیز انصراف خود را اعلام نمود