-->

دیدار مرحله نیمه نهایی بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی فجر ایران در قسمت دونفره ( تیمی ) صبح امروز پنج شنبه در سالن شهید دستغیب شهرستان شیراز برگزار شد و در پایان این مسابقات تیم های دو نفره  صفایی و یعقوب زاده به همراه همدانچی و کامرانی  با برتری برابر حریفان خود به مرحله فینال راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در نخستین دیدار تیم های دونفره  ساره امینیان و فاطمه بابایی به مصاف تیم دونفره نسیم صفای و حنانه یعقوب زاده  رفتند که این مسابقه در پایان با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم دونفره صفایی و یعقوب زاده  به پایان رسید و این تیم به فینال راه یافت .

دومین دیدار این مسابقه بین تیم های دونفره ثریا آقایی و ثمین عابد خجسته و هاله همدانچی و پگاه کامرانی برگزار شد که این مسابقه نیز در پایان با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم همدانچی و کامرانی  خاتمه یافت و این تیم هم راهی فینال شد .

تیم  دونفره ثریا آقایی و ثمین عابد خجسته به همراه تیم دونفره ساره امینیان و فاطمه بابایی  به مقام سوم مشترک دست یافتند.

لازم به ذکر است که دیدار فینال این مسابقات صبح فردا ( جمعه ) در همین سالن برگزار می شود.

 بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با جوایز ۲۵ هزار دلاری  با شرکت ۱۴ تیم کانادا ، برزیل ، امریکا ، افغانستان ، بلژیک ، بلغازستان ، اسلواکی ، اتریش ، هند ، پاکستان ، اسلند ، عراق ، اوکراین به  همراه ملی پوشان بدمینتون ایران به مدت ۴ روز در سالن شهید دستغیب شهرستان شیراز برگزار می شود