-->

دیدار مرحله نيمه نهایی بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در قسمت مردان امشب برگزار شد و تیم های دو نفره امیر جباری و سروش اسکندری به همراه رضا شهبازی مهران شهبازي با پیروزی برابر حریفان خود به دیدار فینال راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در نخستین دیداررضا شهبازی و مهران شهبازی به مصاف صالح سنگ تراش و محمد میرشکاری رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر صفر به سود شهبازیها پایان یافت و انان راهی دیدار فینال شدند.

دومین دیدار بین سروش اسکندری و امیر جباری و تیم دونفره امیرحسین نورعلیان و محمد پایروند برگزار شد که این دیدار نیز با نتیجه ۲ بر صفر به سود جباری و اسکندری خاتمه یافت و انان دیگر فینالست های این رقابتها شدند .

تیم  دونفره صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری به همراه تیم دونفره امیر حسین نورعلیان و محمد پایروند به مقام سوم مشترک این رقابتها دست یافتند.

   بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با جوایز ۲۵ هزار دلاری  با شرکت ۱۴ تیم کانادا ، برزیل ، امریکا ، افغانستان ، بلژیک ، بلغازستان ، اسلواکی ، اتریش ، هند ، پاکستان ، اسلند ، عراق ، اوکراین به  همراه ملی پوشان بدمینتون ایران به مدت ۴ روز در سالن شهید دستغیب شهرستان شیراز برگزار می شود