-->

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون،  دکتر میر جلیلی و رئیس سازمان بسیج ورزشکاران و هیات همراه ، دکتر سطوتی مدیر کل امور فرهنگی و امروز سه شنبه در فدارسیون بدمینتون حضور یافتند و با آقای دکتر پوریا ریاست محترم فدراسیون دیدار کردند. در این جلسه خانم مددی نایب رئیس فدارسیون و مسئول کمیته فرهنگی حضور داشتند .

دکتر میر جلیلی ضمن تشکر از دکتر پوریا که شخصی فرهنگی، ورزشی و فدراسیون بدمینتون را جزء فدراسیونهای شاخص در موارد فرهنگی و ورزش بدمینتون را بسیار مفرح و با نشاط و همگانی بیان نمودند .

  سپس آقای دکتر سطوتی مدیر کل دفتر فرهنگی وزرات ورزش و جوانان ، از آقای دکتر پوریا که ازشخصیت های فرهنگی و ورزشی کشور می باشند  که عملکرد ایشان در عرصه فرهنگی بر کسی پوشیده نیست و همچنین سرکار خانم مددی که مسئولیت کمیته ساماندهی فرهنگی باشگاههای وزرات را عهده دار می باشد،تشکر و قدرانی نمودند،دکتر سطوتی در ادامه اعلام نمودند که فدراسیون بدمینتون جزوه فدراسیون برتر فرهنگی بوده که در تمامی فعالیت های فرهنگی ورزشی کشور پیشرو بوده است. .

در پایان دکتر پوریا ریاست محترم فدراسیون بدمینتون ضمن تشکر از دکتر میر جلیلی و دکتر سطوتی اعلام نمودند یکی از مسایل مهم در فدراسیون بدمینتون و هیات های سراسر کشور پیگیری موارد فرهنگی می باشد که از اهمیت ویژه ای برخودار است و جزء برنامه های اصلی فدراسیون می باشد .

لازم به ذکر است ، فدراسیون بدمینتون در تاریخ 99/11/19 با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران و معاونت فرهنگی وزارت اقدام به تهیه و توزیع معیشتی و کمک مومنانه خیرخواهانه جهت بزرگداشت دهه مبارک فجر و یابود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می نماید .