2 طلا و یک برنز حاصل کار ملی پوشان بدمینتون پیوند اعضای ایران

مریم رحمانی و حسین رضایی دو ملی پوش بدمینتون پیوند اعضای ایران با پیروزی برابر حریفان جهانی خود در این رشته به مدال طلا این رقابتها که در کشور اسپانیا برگزار شد،  دست یافتند و نجمه کمالی دیگر ملی پوش پیوند اعضای کشورمان نیز مدال برنز این رشته را در این رقابتها به خود اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، مریم رحمانی در رقابتهای بدمینتون یک نفره بانوان رده سنی 18 تا 29 سال در دور مقدماتی این رقابتها توانست با پیروزی برابر حریفان خود از کشورهای هلند و انگلیس به جدول حذفی راه یابد .

رحمانی در جدول حذفی مقابل بدمینتون باز انگلیس قرار گرفت و توانست وی را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و راهی دیدار فینال شود .

وی در دیدار فینال این رده سنی به مصاف حریف ژاپنی رفت و توانست بدمینتون باز ژاپنی را در دو گیم متوالی شکست دهد و به مقام قهرمانی این رده سنی دست یابد و مدال طلا را به گردن بیاویزد .

حسین رضایی دیگر ملی پوش بدمینتون پیوند اعضای تیم ملی کشورمان در رقابتهای رده سنی 18 تا 29 سال بدمینتون توانست با پیروزی برابر حریفان خود به مقام قهرمانی دست یابد و دومین مدال طلای این رشته را بدست آورد.

رضایی در دیدار مرحله مقدماتی و حذفی این رده سنی و در قسمت یک نفره بدمینتون مردان با پیروزی برابر حریفانی از کشورهای انگلیس و تایلند به مرحله نیمه نهایی راه یافت .

وی در مرحله نیمه نهایی به دیدار بدمینتون باز فرانسوی رفت و توانست وی را شکست دهد و راهی دیدار فینال این رقابتها شود .

رضایی در دیدار فینال این رده سنی به مصاف حریف قدرتمندی از آلمان رفت و توانست وی را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد و دومین مدال طلای بدمینتون پیوند اعضای ایران را برای کشورمان به ارمغان بیاورد .

نجمه کمالی دیگر ملی پوش بدمینتون پیوند اعضای ایران در رده سنی 30 تا 39 سال در قسمت یک نفره بانوان با پیروزی برابر بازیکنان سوییس و مجارستان و با نتایج 2 بر صفر به مرحله نیمه نهایی این رقابتها راه یافت .

کمالی در دیدار نیمه نهایی به مصاف حریف قدرتمندی از انگلیس رفت و این دیدار را واگذار کرده و به مقام سوم دست یافت و مدال برنز را به گردن آویخت .

فاطمه رمضان زاده دیگر ملی پوش بدمینتون پیوند اعضای کشورمان در گروه آ با بدمینتون بازان ژاپن و استرالیا هم گروه شد و در اولین دیدار خود به مصاف حریف استرالیا رفته و با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید .

وی در دومین دیدار خود به مصاف حریف ژاپنی رفت و این بازی را با نتیجه 2 بر صفر واگذار کرد و از دور رقابتها حذف گردید .

همچنین بهروز سلیمی دیگر ملی پوش بدمینتون پیوند اعضای کشورمان در رده سنی 40 تا 49 سال در مصاف با حریفانی از هند و فرانسه با شکست روبرو شد و از دور رقابتها حذف گردید.

علیرضا روح پرور دیگر بدمینتون باز پیوند اعضای تیم ملی ایران در رده سنی 30 تا 39 سال در دیدار مقدماتی برابر حریفانی از آرژانتیتن و تایلند به پیروزی دست یافت به مرحله حذفی راه یافت .

وی در مرحله حذفی این رده سنی و در مصاف با حریف سوئدی با شکست مواجه شد و از دور رقابتهای این رده سنی حذف گردید.

بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی پیوند اعضاء از چهارم تا یازدهم تیر ماه جاری به میزبانی شهر مالاگا اسپانیا برگزار می شود.

تیم ملی پیوند اعضای ایران با 40 ورزشکار عازم این رقابتها شده و اعضای کاروان کشورمان در رشته های دوومیدانی ، شنا ، دارت ، بولینگ ، تنیس روی میز ، بدمینتون ، پتانک ، اسکواش ، پدل تنیس ، دوچرخه سواری ، دو جاده به رقابت با حریفان خواهند پرداخت .

 

 

 

 

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *