ملی پوشان بدمینتون ایران عازم رقابتهای بین المللی بلغارستان شدند

 

ملی پوشان بدمینتون ایران به منظور شرکت در مسابقات بین المللی بلغارستان در نخستین ساعات بامداد امروز ( چهارشنبه 18/5/96 ) تهران را به مقصد بلغارستان ترک کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، ملی پوشان اعزامی امروز متشکل از امیر جباری ، مهدی انصاری ، ثمین عابد خجسته و هدیه شمس در رده جوانان بودند.

این تیم را مرتضی ولی دروی و فریبا جلالیان به عنوان مربی همراهی کردند .

همچنین  سروش اسکندری ، آرمین زکی زاده ، ثریا آقایی و سارا دلاوری ملی پوشان رده سنی بزرگسالان می باشند که روز بیست و دوم مرداد ماه جاری تهران را به مقصد بلغارستان ترک خواهند کرد.

مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست دوم مرداد ماه جاری در شهر پازارژیک برگزار می شود و رقابتهای بین المللی  بدمینتون بزرگسالان بلغارستان در روزهای بیست و سوم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری در شهر صوفیا برگزارخواهد شد.

لازم  به ذکر است که  تیم بدمینتون جوانان پس از پایان رقابتهای خود به تیم بزرگسالان بدمینتون کشورمان خواهد پیوست تا در مسابقات بزرگسالان شرکت نماید .

مسابقات بین المللی بدمینتون بلغازستان  در روزهای بیستم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری با شرکت 23 تیم خارجی در دو رده جوانان و بزرگسالان در این کشور برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *