مسابقه های بین المللی بدمینتون بلغارستان / عابد خجسته از راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی بازماند

مسابقه های بین المللی بدمینتون بلغارستان / عابد خجسته از راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی بازماند

 

 

دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان ،  شنبه شب  در سالن بدمینتون شهر پازارژیک  بلغارستان پیگیری شد و در رقابتهای یک نفره دختران این پیکارها ، ثمین عابد خجسته برابر حریف فرانسوی خود با شکست روبرو شد و از راهیابی به مرحله  یک چهارم نهایی باز ماند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در دیدار رقابتهای  یک نفره مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات عابد خجسته در مصاف با حریف فرانسوی  این دیداررا با نتیجه 2 بر صفر با شکست مواجه شد و از رسیدن  به مرحله یک چهارم نهایی باز ماند. مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست دوم مرداد ماه جاری در شهر پازارژیک برگزار می شود و رقابتهای بین المللی  بدمینتون بزرگسالان بلغارستان در روزهای بیست و سوم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری در شهر صوفیا برگزارخواهد شد.

لازم  به ذکر است که  تیم بدمینتون جوانان پس از پایان رقابتهای خود به تیم بزرگسالان بدمینتون کشورمان خواهد پیوست تا در مسابقات بزرگسالان شرکت نماید.

مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان  در روزهای بیستم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری با شرکت ۲۳ تیم خارجی در دو رده جوانان و بزرگسالان در این کشور برگزار می شود.

 

 

 

.

 

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *