دیدارمرحله نهایی سی و یکمین دوره مسابقات بدمینتون نونهالان پسر کشور که در شهرستان کرمان جریان دارد ، امروز ( سه شنبه )  در قسمت یک نفره و دونفره به پایان رسید و قهرمانان این رقابتها درقسمت یک نفره و دونفره  مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در دیدار مرحله نهایی قسمت یک نفره علی حیاتی از کرمانشاه به مصاف محمد ضیغمی از زنجان رفت که این دیداردرپایان با پیروزی علی حیاتی برابر حریف خود خاتمه یافت و حیاتی به مقام قهرمانی رقابتهای یک نفره رسید .

محمد ضیغمی از زنجان دوم شد و سامان صفری از مرکزی به همراه سید حسین احمدی از کرمان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در قسمت دونفره این رقابتها و در مرحله نهایی عادل صورتی و امیرعلی کمالی از کرمان به مصاف مانی خسروی و محسن نعمتی از گلستان  رفتند که این دیدار در پایان با  پیروزی عادل صورتی و امیرعلی کمالی برابر حریفان خود خاتمه یافت و صورتی و کمالی به مقام قهرمانی رقابتهای دونفره دست یافتند.

مانی خسروی و محسن نعمتی دوم شدند و حمیدرضا آلنگ وعلیرضا آلنگ از کرمانشاه به همراه سارو فلاحتی و آرش کمالی از کردستان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

مراسم اختتامیه این رقابتها با حضورمحمدتقی امیری خراسانی مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان کرمان ، رامین ارجمند عضو شورای شهر کرمان ، مولایی از خیرین این استان ، سیدبهادر زکی زاده سرمربی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان و نماینده فدراسیون بدمینتون ، ناصر محمدی رییس هیات بدمینتون استان کرمان و فروغ لنگری نایب رییس هیات بانوان استان کرمان برگزار شد که در این مراسم از سوی مسوولان حاضر در این مراسم به تیم ها و نفرات برتر این رقابتها جام قهرمانی و مدال اهداء گردید .

سی و یکمین دوره مسابقات بدمینتون نونهالان کشور در روزهای نوزدهم لغایت بیست و چهارم مرداد ماه جاری با شرکت 99 بازیکن در قسمت یک نفره و 34 تیم دونفره از 28 استان کشور در شهرستان کرمان برگزار شد.