تیم شهدای مدافع حرم کرمانشاه صدرنشین دور برگشت مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان شد

دور برگشت مرحله مقدماتی بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور جام خلیج فارس در گروه ب به مناسبت هفته تربیت بدنی در روزهای چهارم و پنجم آبان ماه جاری به میزبانی تیم شهدای مدافع حرم کرمانشاه برگزار شد و در پایان این رقابتها تیم مدافع حرم کرمانشاه در صدر جدول گروه ب قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در پایان این رقابتها شب گذشته تیم مدافع حرم کرمانشاه با پیروزی برابر حریفان خود و با کسب 9 امتیاز در صدر جدول گروه ب قرار گرفت .

تیم های سپاهان اصفهان و نماینده زنجان با کسب 5 و 5 امتیاز به ترتیب در مکانهای دوم و سوم جدول ایستادند.

بدین ترتیب در مجموع دو مرحله رفت و برگشت گروه ب تیم های مدافع حرم کرمانشاه  و سپاهان اصفهان با کسب 18 و 12 امتیاز مقام های اول و دوم دور رفت و برگشت گروه ب را کسب کردند و به مرحله نهایی صعود کردند.

بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور جام خلیج فارس با شرکت 8 تیم در قالب دو گروه الف و ب به صورت دو مرحله مقدماتی و دو مرحله نهایی برگزار می شود .

در گروه الف تیم های دانشگاه آزاد اسلامی ، نماینده گنبد ، نماینده تهران و نماینده رامیان حضور دارند و در گروه ب تیم های بریون آمل ، شهدای مدافع حرم کرمانشاه ، نماینده سپاهان و نماینده زنجان حضور  دارند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *