دیدار سرداور مسابقات بین المللی جوانان با رییس فدراسیون بدمینتون

دیدار سرداور مسابقات بین المللی جوانان با رییس فدراسیون بدمینتون

” سامانتا کوماری ” سرداور سریلانکایی اولین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان صبح امروز ( دوشنبه 96/829  ) با حضور در محل فدراسیون بدمینتون با دکتر محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار دکتر پوریا ضمن خوش آمدگویی به سرداور اولین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان که در شهرستان سمنان برگزار می گردد ، برای وی آرزوی اقامتی خوش را نموده و اظهار امیدواری کرد که در طول حضورش در ایران خاطرات خوبی را داشته باشد .

رییس فدراسیون بدمینتون کشورمان خاطرنشان ساخت که این فدراسیون به دلیل برگزاری بیست و شش دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر ، در زمینه برگزاری رقابتهای بین المللی دارای تجربه برگزاری این مسابقات را در کارنامه خود داشته و تلاش دارد با برگزاری بسیار مطلوب اولین دوره این مسابقات بتواند در امر برگزاری مسابقات خوبی را انجام دهد .

اولین دوره مسابقات بین المللی بدیمنتون جوانان درروزهای اول تا چهارم آذر ماه جاری با شرکت 37 بازیکن داخلی و خارجی در قسمت پسران و دختران در تالار اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار می شود.

 

 

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *