فینالیست های مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان پسر در قسمت یکنفره مشخص شدند

دیدار مرحله نیمه نهایی اولین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان داری رنکیگ جهانی در بخش پسران عصر روز پنج شنبه در تالار بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد و بازیکنان راه یافته به دیدار فینال یک نفره مشخص شدند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در اولین دیدار محمد چهارمالی به مصاف علی حسین خانی رفت و در این دیدار در پایان با نتیجه 3 بر 2 به سود محمد چهارمالی خاتمه یافت و وی به دیدار فینال راه یافت .

دومین دیدار مرحله نیم نهایی یک نفره پسران بین علی باستانی امیر جباری برگزار شد که این دیدار نیز با نتیجه 3 بر صفر به سود امیر جباری خاتمه یافت و وی به عنوان دیگر فینالیست معرفی گردید .

علی باستانی و علی حسین خانی نیز به مقام سوم مشترک یکنفره پسران دست یافتند .

دیدار فینال اولین مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان درقسمت دختران در ساعت 10 صبح ( جمعه ) و دیدار فینال پسران در ساعت 14:45دقیقه بعدازظهر جمعه در تالار بدمینتون شهرستان سمنان با حضور دکتر محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون و دکتر فرزاد فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان ومسئولان ورزشی این استان برگزار خواهد شد .

اولین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان در روزهای اول تا چهارم آذر ماه جاری با شرکت 37 بازیکن داخلی و خارجی در تالار اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار می شود.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *