بازیکنان مرحله نهایی مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان مشخص شدند

در ادامه دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان کشور و  در دیدارهای نیمه نهایی این رقابتها امروز (  جمعه 24 آذرماه ) در قسمت یک نفره و دونفره بازیکنان راه یافته به مرحله نهایی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در قسمت یک نفره و در مرحله نیمه نهایی ، حسن متقی از گیلان و فرزین خانجانی از تهران با پیروزی برابر علیرضا فغفوری از زنجان و محمد پایروند از تهران به دیدار نهایی راه یافتند .

در قسمت دونفره و در مرحله نیمه نهایی نیز تیم دونفره امیر قاسمی و علیرضا قاسمی ( آزاد ) عرفان شاه حسینی و عبای زورمند ( آزاد) با پیروزی برابر خود  به دیدار فینال راه یافتند.

بدین ترتیب دیدار فینال یک نفره بین حسن متقی از گیلان و فرزین خانجانی از تهران برگزار می شود و دیدار دونفره نیز بین تیم دونفره امر قاسمی و علیرضاقاسمی و عرفان شاه حسینی و عباس زورمند برگزار خواهد شد .

علیرضا فغفوری از زنجان و محمد پایروند از تهران مقام سوم مشترک یک نفره را کسب کردند و همچنین تیم های دونفره محمد رضا باقری و علی حسین خانی از زنجان به همراه بهروز یزدانی و کامبیز شهدی از فارس نیز مقام سوم مشترک دونفره را به خود اختصاص دادند.

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان  رده سنی بزرگسالان تحت عنوان ” یزد ، شهر میراث جهانی ” با شرکت 127 بازیکن از 26 استان کشور در قسمت یک نفره و دونفره در روزهای 22 و 24 آذر ماه جاری در شهرستان یزد برگزار می شود.

 

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *