سومین نشست کمیته تیم های ملی فدراسیون بدمینتون برگزار شد

سومین نشست کمیته تیم های ملی فدراسیون بدمینتون برگزار شد

سومین نشست کمیته تیم های ملی فدراسیون بدمینتون به ریاست دکتر محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون و با حضور اعضای این کمیته روز دوشنبه  ( 96/9/27 ) در محل این فدراسیون برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست دکتر پوریا ضمن اظهار تشکر و قدردانی از حضور اعضای این کمیته با تاکید بر برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در شهرستان زنجان ، بر نحوه انتخاب تیم ملی دختران و پسران در این رقابتها تاکید کرد .

وی همچنین خواستار برپایی اردوهای آمادگی بازیکنان منتخب این رشته برای حضور قدرتمند در این رقابتها شد .

همچنین در این جلسه آقای مرتضی مداحی سرمربی سالهای گذشته فدراسیون به عنوان مدیر تیم های ملی از سوی رئیس فدراسیون منصوب گردید و از زحمات آقای مهاجر در طول زمان مدیریت تیم های ملی تشکر و قدردانی گردید .

این نشست با بحث و تبادل نظر و جمع بندی اعضای کمیته تیم های ملی به پایان رسید.

بیست و هفتیمن دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در روزهای شانزدهم لغایت نوزدهم بهمن ماه سال جاری در شهرستان زنجان برگزار می شود.

اعضای کمیته تیم های ملی متشکل از مرتضی مداحی ، محمد فرجی ، سرکار خانم فریبا مددی ، ابوالفضل مهاجر بختیاری ، سیدبهادر زکی زاده ، مرتضی ولی دروی ، علی موذن ، فریبا جلالیان و سحر زمانیان می باشند که سحر زمانیان به دلیل حضور در مسابقات بین المللی ترکیه در این نشست حضور نداشت .

 

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *