دور رفت مرحله نهایی بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور جام ” خلیج فارس ” گردامیداشت دهه مبارک فجر در روزهای سی ام آذر لغایت اول دی ماه به میزبانی نماینده رامیان در سالن اختصاصی بدمینتون این شهر برگزار شد و در پایان این رقابتها تیم دانشگاه آزاد با پیروزی برابر دیگر تیم های حاضر در این پیکارها صدرنشین شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این مسابقات تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 7 امتیاز به مقام نخست دور رفت مرحله نهایی دست یافت .

تیم های پراتیک رامیان و شهدای مدافع حرم کرمانشاه  با کسب 7 و 5 امتیاز به ترتیب در مکانهای دوم و سوم دور رفت مرحله نهایی دست یافتند.

دور رفت و برگشت بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور جام “خلیج فارس ” گرامیداشت دهه مبارک فجر با شرکت تیم های دانشگاه آزاد اسلامی ، نماینده رامیان ، شهدای مدافع حرم کرمانشاه و نماینده سپاهان برگزار می شود .

لازم به ذکر است که دیدار دور برگشت مرحله نهایی این رقابتها در روزهای 26 و 27 بهمن ماه سال جاری به میزبانی شهدای مدافع حرم کرمانشاه در این شهرستان  برگزار خواهد شد.