ثریا آقائی به فینال مسابقات بین المللی بدمینتون نپال راه یافت

ثریا آقائی به فینال مسابقات بین المللی بدمینتون نپال راه یافت

ثریا آقائی ملی پوش بدمینتون کشورمان امروز ( شنبه ) در مرحله نیمه نهایی مسابقات بین المللی نپال در قسمت یک نفره بانوان با پیروزی برابر حریف میانمار به فینال این رقابتها راه یافت .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، آقائی توانست این دیدار را با نتیجه 2 بر یک و با امتیازهای ( 21 – 18 ، 20 – 22 و 22 – 24 ) به سود خود خاتمه دهد و راهی دیدار فینال یک نفره بانوان شود .

پیروزی آقائی در حال رقم خورد که این بازیکن میانماری در رقابتهای امسال توانسته بود قهرمان سال گذشته این رقابتها از کشور ویتنام را شکست دهد و راهی دیدار نیمه نهایی گردد.

بدمینتون باز میانماری در حالی که حمایت تمامی تماشاگران سالن را داشت نتوانست در برابر تکنیک های ثریا آقائی مقاومت کند و ملی پوش بدمینتون کشورمان توانست با شایستگی هرچه تمام تر این بازی را به سود خود خاتمه دهد .

ثریا آقائی فردا ( یکشنبه ) برای کسب مقام قهرمانی و آویختن مدال طلای یک نفره بانوان به مصاف بدمینتون باز ویتنام خواهد رفت .

مسابقات بین المللی بدمینتون نپال در روزهای 28 آذر لغایت سوم دی ماه جاری در قسمت یک نفره و دونفره در سالن اختصاصی بدمینتون شهر کاتماندو و با حضور بازیکنان کشورهای مختلف برگزار می شود.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *