-->

از سوی فدراسیون بدمینتون 13 بازیکن به کمپ پیشرفته بدمینتون ( AOP ) آسیایی که در روزهای پنجم لغایت چهاردهم بهمن ماه جاری در آکادمی بدمینتون شهرستان زنجان برگزار می شود ، دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، بازیکنان دعوت شده به این کمپ عبارتند از  :محمد چهارمحالی از فارس ، مهدی انصاری و علی حسین خانی از زنجان ، نیما رستم پور از تهران ، امیر جباری از همدان ، ثریا آقایی ، نسیم صفایی ، پریا اسکندری ، رومینا تاجیک ، یگانه تفرشی و نازنین زمانی از تهران ، نسترن کرمی و حدیث احمدی از زنجان می باشند.

کمپ بدمینتون ( AOP ) در دو قسمت بانوان و آقایان و زیر نظر مربیان بانوان و آقایان و با نظارت ” محمد اندی ” دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا از کشور اندونزی برگزار می شود .

برگزاری این کمپ به منظور تلاشهای فدراسیون بدمیتنون ایران در زمینه توسعه و استعدادیابی و حضور بازیکنان همچون امیر جباری و ثریا آقایی است که در سالهای اخیر به عنوان بازیکنان برتر کمپ حرفه ای آسیا و حضور مستمر در کمپ های بین المللی بدمینتون داشته اند ، می باشد.

برگزاری این کمپ قبل از آغاز بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر است که در این کمپ بازیکنان کشورهای غرب آسیا حضور خواهند داشت .

بیست و هفتیمن دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در روزهای شانزدهم لغایت نوزدهم بهمن ماه جاری و با جوایز 25 هزار دلاری و با حضور 15 کشور خارجی به همراه ملی پوشان بدمینتون کشورمان در قسمت آقایان و بانوان در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان زنجان برگزار می شود.