تیم های دونفره ایران به فنیال مسابقات بین المللی بدمینتون بانوان فجر ایران راه یافتند

تیم های دونفره ایران به فنیال مسابقات بین المللی بدمینتون بانوان فجر ایران راه یافتند
  1. دیدار مرحله نیمه نهایی بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در قسمت دو نفره تیمی عصر امروز ( چهارشنبه ) در سالن ورزشی مادران و کودکان شهرستان زنجان برگزار شد و در پایان این رقابتها تیم های دونفره ( ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی ) و ( ثمین عابدخجسته و هدیه شمس ) با پیروزی برابر حریقان خود به برتری دست یاقتند و راهی دیدار فینال این رقابتها شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در اولین دیدار تیم دونفره ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی به مصاف تیم دونفره پریا اسکندری و رومینا تاجیک رفتند که در پایان این دیدار تیم دونقره عبدالکریمی و همدانچی با پیروزی به مرحله نهایی راه یافتند .

دومین دیدار مرحله نیمه نهایی رقابتهای دونفره بانوان بین تیم های ثمین عابد خجسته و هدیه شمس و تیم دونفره پگاه کامرانی و الناز فیض منش رفتند که در پایان تیم دونفره عابدخجسته و شمس با پیروزی برابر حریفان خود به دیدار نهایی راه یافتند .

تیم های دونفره پریا اسکندری و رومینا تاجیک به همراه تیم دونفره پگاه  کامرانی و الناز فیض منش به مقام سوم مشترک دست یافتند .

لازم به ذکر است که دیدار فینال رقابتهای یک نفره و دونفره بانوان در ساعت 9 و 10 صبح فردا ( پنجشنبه ) و دیدار فینال مسابقات یک نفره و دونفره مردان در ساعت 2 بعدازظهر همین روز برگزار خواهد شد .

بیست و هفتیمن دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر به مناسبت گرامیداست پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در روزهای شانزدهم لغایت نوزدهم بهمن ماه جاری با جوایز 25 هزار دلاری و با حضور 15  تیم خارجی به همراه ملی پوشان بدمینتون کشورمان در قسمت یک نفره و دونفره رده بانوان و آقایان برگزار می شود.

 

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *