تیم دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور شد

تیم دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور شد

دور برگشت مرحله نهایی بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور در روزهای 26 و 27 بهمن ماه جاری به میزبانی تیم شهدای مدافع حرم کرمانشاه در این شهرستان برگزار شد و در پایان این رقابتها تیم دانشگاه آزاد اسلامی به مقام قهرمانی دست یافت .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در دور برگشت این مرحله تیم دانشگاه اسلامی با کسب 9 امتیاز به مقام نخست دست یافت و تیم های شهدای مدافع حرم کرمانشاه و سپاهان اصفهان با کسب 7 و 5 امیتاز به ترتیب در مکانهای دوم و سوم جدول ایستادند.
بدین ترتیب تیم دانشگاه آزاد اسلامی با احتساب دور رفت و برگشت این مسابقات و با کسب مجموع 16 امتیاز به مقام قهرمانی بیست و سومین دوره این رقابتها دست یافت .
تیم شهدای مدافع حرم کرمانشاه با کسب 12 امتیاز نایب قهرمان و تیم های پراتیک رامیان و سپاهان اصفهان در امتیاز و بازی شماری برابر شدند که پس از گیم شماری مقام سوم اعلام خواهد شد .
بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور با شرکت 7 تیم در قالب دو گروه الف و ب به صورت دو مرحله رفت و برگشت مقدماتی و دو مرحله رفت و برگشت نهایی برگزار شد .

لازم به ذکر است که در پایان این رقابتها که با حضور مهندس مؤذن دبیر فدراسیون بدمینتون ، آقای ارسلان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ، آقای بشیری رئیس هیات بدمینتون استان کرمانشاه و سایر مسئولان ورزش استان برگزار شد به تیم های برتر جام و مدال قهرمانی اهداء گردید .

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *