تیم دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان مسابقات لیگ برتر بدمینتون بانوان باشگاههای کشور شد

تیم دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان مسابقات لیگ برتر بدمینتون بانوان باشگاههای کشور شد

پنجمین و آخرین مرحله مسابقات لیگ برتر بدمینتون بانوان باشگاههای کشور “جام ولایت ” روز بیست و هفتم و بیست و هشتم بهمن ماه جاری در محل کمپ فدراسیون بدمینتون برگزار شد و در پایان این رقابتها تیم دانشگاه آزاد اسلامی به مقام نخست این دوره دست یافت .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در پنجمین و آخرین مرحله این رقابتها تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 12 امتیاز به مقام نخست دست یافت .
تیم های نماینده گلستان و شهرداری شاهرود با کسب 10 و 6 امتیاز به ترتیب در مکانهای دوم و سوم این مرحله قرار گرفتند .
بدین ترتیب تیم دانشگاه آزاد اسلامی با احتساب چهار مرحله قبلی این رقابتها و با کسب 58 امتیاز به مقام قهرمانی این دوره دست یافت .
تیم های نماینده گلستان با کسب 50 امتیاز به مقام نایب قهرمانی رسید و تیم شهرداری شاهرود با کسب 36 امتیاز در مکان سوم ایستاد .
مسابقات لیگ برتر بدمینتون بانوان باشگاههای کشور ” جام ولایت ” با شرکت 5 تیم دانشگاه آزاد اسلامی ، نماینده گلستان ، دیهیم تهران ، شهرداری شاهرود و نماینده تهران و در 5 مرحله برگزار شد.
لازم به ذکر است که در پایان این رقابتها که با حضور سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس بانوان فدراسیون ، خانم دکتر مهدوی و سرکار خانم شوقیان نمایندگان باشگاه دانشگاه آزاد برگزار شد ، جام قهرمانی و مدال تیم های برتر به آنان اهداء گردید.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *