حضور مسئولان فدراسیون بدمینتون در جلسه توسعه منطقه ای آسیا و کلینیک ویژه مسئولین اجرایی فدراسیونها در مالزی

حضور مسئولان فدراسیون بدمینتون در جلسه توسعه منطقه ای آسیا و کلینیک ویژه مسئولین اجرایی فدراسیونها در مالزی

مهندس علی مؤذن دبیر فدراسیون بدمینتون به همراه ابوالفضل مهاجر بختیاری مشاور عالی فدراسیون بدمینتون و مرتضی ولی دروی مسئول کمیته توسعه بدمینتو غرب آسیا به منظور حضور در کلینیک برنامه ریزی توسعه بدمینتون کشورهای آسیایی و کلینک ویژه مسوولان اجرایی و برنامه ریزی رویدادهای ورزشی بدمینتون در سطح آسیا که در کشور مالزی برگزار می شود ، حضور می یابند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، جلسه برنامه ریزی توسعه بدمینتون آسیا در کشورهای این قاره کهن در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ( هشتم و نهم اسفند ماه جاری ) در شهر کوالالامپور برگزار خواهد شد و در این کلاس مهندس علی مؤذن دبیر فدراسیون بدمینتون کشورمان حضور خواهد یافت .
کلینیک ویژه مسوولان اجرایی و برنامه ریزی رویدادهای ورزشی در روزهای پنج شنبه و جمعه ( دهم و یازدهم اسفند ماه جاری ) در شهر کوالالامپور برگزار خواهد شد و مهندس علی موذن ، ابوالفضل مهاجر بختیاری  و مرتضی ولی دروی در این دوره حضور خواهند یافت .
لازم به ذکر است که مهندس علی مؤذن و ابوالفضل مهاجر بختیاری امشب تهران را به مقصد کشور مالزی ترک خواهند کرد و همچنین مرتضی ولی دروی روز گذشته وارد کشور مالزی گردید .

 

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *