سیستم امتیازات سه گیم 21 امتیازی همچنان در بدمینتون خواهد ماند

طرح پیشنهادی شورای فدراسیون جهانی بدمینتون در اجلاس جهانی این رشته که روز 29 اردیبهشت ماه جاری در شهر بانکوک پایتخت تایلند برگزار شد در رابطه با سیستم پنج گیم 11 امتیازی بجای سه گیم 21 امتیازی رای لازم را کسب نکرد و این قانون همچنان برقوت خود باقی است .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این رای گیری از مجموع آرای 252 رای اخذ شده از سوی اعضای فدراسیون جهانی بدمینتون ، 129 نفر با تغییر سیستم موافق و 123 نفر از اعضای مخالف خود را با این تغییر رویه اعلام داشتند.

لازم به ذکر است که در مجموع افرادی که در این رای گیری حضور داشتند باید 168 نفر به تغییر این سیستم رای مثبت می دادند تا تغییر قانون این سیستم انجام پذیرد.

ضمنا طرح پیشنهادی شورای فدراسیون جهانی بدمینتون مبنی بر ارتفاع سرویس (115 سانتی متر از زمین ) بیش از دو سوم رای را به خود اختصاص داد ( از 177 رای اخذ شده 122 رای کسب گردید ) و شورا به منظور ارزیابی سیستم تا دهم دسامبر آزمایشات بیشتری را در دستور کار خود قرار داده است .

ضمنا مقرر گردید تعقیراتی در قوانین و اعلامها در مسابقات طبق پیشنهادات مطرح شده در اجلاس جهانی تا ماههای آینده صورت گیرد و به فدراسیونها اعلام گردد .

 

 

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *