ثریا آقایی برنامه های خود را جهت حضور در بازیهای المپیک 2020 به رییس فدراسیون ارایه کرد

ثریا آقایی برنامه های خود را جهت حضور در بازیهای المپیک 2020 به رییس فدراسیون ارایه کرد

ثریا آقایی ملی پوش بدمینتون کشورمان به منظور حضور در بازیهای المپیک 2020 توکیو برنامه های خود را به دکتر محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون ارایه کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست که روز گذشته ( 3/21/ 97 ) با حضور سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس بانوان ، مرتضی مداحی مدیر تیم های ملی و ثریا آقایی در محل فدراسیون برگزار شد ، آقایی ملی پوش بدمینتون کشورمان که دارای نک اول تیم های ملی بدمینتون کشورمان را در اختیار دارد برنامه های خود را جهت حضور در اردوهای پیشرفته و طولانی مدت به فدراسیون بدمینتون اعلام نمود .

آقایی اظهار داشت : در صورت حضور  در مسابقات بین المللی و اردویهای پیشرفته آسیایی و با توجه به داشتن رنک خوب می تواند در بازیهای المپیک توکیو ( 2020 )  حضور یابد .

وی گفت : هفته گذشته جهت بررسی کمپ های تمرینی اندونزی و مالزی با هزینه شخصی در محل این کمپ ها که دارای اعتبار آسیایی و جهانی می باشد حضوریافته است و با مسوولان این کمپ ها به مذاکره پرداخته که در نهایت اعلام نموده است که تمایل دارد در کمپ اندونزی ( جاروم ) که یکی از کمپ های پیشرفته آسیا می باشد به صورت مستمر حضور یابد .

در این نشست دکتر محمدرضا پوریا رییس فدر اسیون بدمینتون از ثریا آقایی ملی پوش بدمینتون کشورمان تشکر و قدردانی نموده و اظهار داشت : با توجه به داشتن رنک خوبی که اعلام شد و در حال حاضر دارید فدراسیون بدمینتون نگاه ویژه ای به شما دارد .

دکتر پوریا گفت : فدراسیون بدمینتون نیز برنامه ریزی جهت حضور شما در اردوها و مسابقات بین المللی را فراهم خواهد نمود.

رییس فدراسیون افزود : آقایی در بازیهای المپیک 2016 گذشته نیز می توانست حضور داشته باشد که به دلیل آسییب دیدگی در قسمت زانو از حضور در این بازیهای بازماند.

دکتر پوریا در پایان اظهار داشت : این فدراسیون برای بازیکنان شاخص و برتر بدمینتون که دارای رنک خوبی باشند جهت حضور در بازیهای المپیک 2020 توکیو کمک های لازم را خواهد کرد .

 

 

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *