سومین نشست هیات رییسه فدراسیون بدمینتون در سال جاری در ساعت 11 امروز  (یکشنبه1397/04/24 ) به ریاست دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون و با حضور اعضای هیات رییسه در محل این فدراسیون برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست نخست دکتر پوریا ضمن تشکر و قدردانی از اعضای هیات رییسه به منظور ارایه راهکارهای مناسب جهت پیشبرد اهداف فدراسیون تشکر و قدردانی کرد .

وی افزود : تلاش فدراسیون در سال جاری آماده نمودن بازیکنان اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا می باشد که هم اکنون اردوی آمادگی ملی پوش در حال برگزاری است .

رییس فدراسیون بدمینتون خاطرنشان کرد که ثریا آقایی و مهران شهبازی دو ملی پوش بدمینتون کشور می باشند که به عنوان بازیکنان اعزامی به این مسابقات برگزیده شده اند.

رییس فدراسیون بدمینتون همچنین کسب مدال برنز خانم ثمین عابدخجسته در مسابقات بین المللی غنا را تبریک گفتند و برای این ملی پوش بدمینتون کشورمان آرزوی موفقیت در رقابتهای آتی نمودند.

دکتر پوریا گفت : در سال جاری دو رویداد مهم ورزشی در داخل کشور داریم که اولین رویداد دومین دوره مسابقات بین المللی سریز جوانان است که آذر ماه در سمنان با جوایز 6 هزار دلاری برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت : دومین رویداد مهم برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی فجر ایران است که در بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می گردد.

رییس فدراسیون بدمینتون در ادامه افزود : پس از بازیهای آسیایی جاکارتا دو اعزام به مسابقات بین المللی بدمینتون بلاروس و اوکراین خواهیم  داشت .

دکتر پوریا گفت : ادامه مسابقات داخلی ( مسابقات لیگ ، مسابقات قهرمانی کشور و رنکینگ ) در ماه های مرداد و شهریور پیگیری خواهد شد.

دکتر پوریا در پایان نشست اظهار امیدواری کرد که تمامی برنامه های تقویمی فدراسیون با همکاری تمامی مسوولان و اعضای هیات رییسه اجرا شود.

سپس اعضای هیات رییسه نقطه نظرات خود را بیان کردند و در پایان تصمیات اتخاذ شده در این نشست به تصویب اعضای هیات رییسه رسید.

اعضای هیات رییسه فدراسیون بدمینتون متشکل از آقایان مسعود کمالوند ، محمد فرجی ، حمیدرضا دائمی ، رسول اکبری ، مهندس علی موذن ، حسام عقبایی ، امیر فرزانه شربیانی ، مهدی ملک نیا ( بازرس فدراسیون ) ، داریوش فروغی ( کارشناس خبره فدراسیون ) و سرکار خانم دکتر فریبا مددی می باشند .

آقایان مرتضی مداحی ( ریسس کمیته آموزش ) ، ابوالفضل مهاجر بختیاری ( رییسه کمیته داوران ) و دکتر سیدبهادر زکی زاده ( رییس کمیته مربیان ) نیز در این نشست حضور داشتند.