دیدار مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بدمینتون غرب آسیا رده سنی ( زیر 15 و 17 سال ) امروز ( شنبه ) در سالن بدمینتون شهر بیروت برگزار شد و ملی پوشان بدمینتون کشورمان با پیروزی برابر حریفان غرب آسیا در قسمت یک نفره پسران و دختران به مرحله نیمه نهایی این رقابتها راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در رقابتهای رده سنی زیر 15 سال پسران محمد زرچی در قسمت یک نفره مرحله یک چهارم نهایی به مصاف بدمینتون باز لبنان رفت و این دیدار را با نتیجه 2 بر صفر به سود خود خاتمه داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت .

در این رده سنی علی حیاتی دیگر ملی پوش بدمینتون کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی پسران به مصاف بدمینتون باز عراق رفت و توانست بازیکن عراقی را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و راهی دیدار مرحله نیمه نهایی شود.

همچنین در رقابتهای رده سنی زیر 17 سال پسران شایان رضا ربابی در مرحله یک چهارم نهایی قسمت یک نفره به دیدار بدمینتون باز سوریه رفت و توانست وی را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و راهی دیدار مرحله نیمه نهایی شود .

نیما رستم پور دیگر ملی پوش بدمینتون کشورمان نیز در مسابقات رده سنی زیر 17 سال و در مرحله یک چهارم نهایی این پیکارها به مصاف بدمینتون باز سوریه رفت و توانست این دیدار را با نتیجه 2 بر صفر  به سود خود خاتمه دهد و راهی دیدار مرحله نیمه نهایی شود.

در رقابتهای یک نفره دختران رده سنی زیر 15 سال فاطمه بابایی برابر بدمینتون باز دختر اردنی دیدار کرد و این بازی در پایان با نتیجه 2 بر صفر به سود فاطمه بابایی خاتمه یافت و وی نیز راهی دیدار مرحله نیمه نهایی شد .

فاطمه مونس خواه دیگر ملی پوش بدمینتون این رده سنی کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی قسمت یک نفره دختران به مصاف بدمینتون باز دختر لبنانی رفت و توانست وی را با نتیجه 2 بر صفر  شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی راه یابد.

کیمیا آزادواری دیگر ملی پوش بدمینتون رده سنی زیر 17 سال کشورمان در قسمت یک نفره دختران و در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات برابر حریف لبنانی خود با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت .

همچنین یگانه تفریشی دیگر ملی پوش بدمینتون کشورمان در رده سنی زیر 17 سال دختران و در مرحله یک چهارم نهایی این پیکارها به مصاف بدمینتون باز دختر عراقی رفت و توانست وی را با نتیجه 2 درصفر شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی رقابتهای یک نفره دختران راه یابد.

مسابقات بدمینتون قهرمانی غرب آسیا رده های سنی زیر 15 و 17 سال در روزهای شانزدهم لغایت هجدهم شهریور ماه جاری با حضور بدمینتون بازان این قاره کهن در سالن بدمینتون شهر بیروت ( پایتخت لبنان ) برگزار می شود.