ملی پوشان بدمینتون ایران به مرحله نهایی مسابقات یک نفره غرب آسیا راه یافتند

ملی پوشان بدمینتون ایران به مرحله نهایی مسابقات یک نفره غرب آسیا راه یافتند

دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات بدمینتون غرب آسیا رده سنی ( زیر 15 و 17 سال ) امروز ( شنبه ) در سالن بدمینتون شهر بیروت برگزار شد و ملی پوشان بدمینتون کشورمان با پیروزی برابر حریفان غرب آسیا در قسمت یک نفره پسران و دختران به مرحله نهایی این رقابتها راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در رقابتهای رده سنی زیر 15 سال پسران محمد زرچی در قسمت یک نفره مرحله نیمه نهایی به مصاف بدمینتون باز سوریه رفت و این دیدار را با نتیجه 2 بر صفر به سود خود خاتمه داد و به مرحله نهایی راه یافت .

در این رده سنی علی حیاتی دیگر ملی پوش بدمینتون کشورمان در مرحله نیمه نهایی پسران به مصاف بدمینتون باز سوریه رفت و توانست بازیکن سوریه را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و راهی دیدار مرحله نهایی شود.

همچنین در رقابتهای رده سنی زیر 17 سال پسران شایان رضا ربابی در مرحله نیمه نهایی قسمت یک نفره به دیدار بدمینتون باز عراق رفت و توانست وی را با نتیجه ۲ بر یک  شکست دهد و راهی دیدارمرحله  نهایی شود .

نیما رستم پور دیگر ملی پوش بدمینتون کشورمان نیز در مسابقات رده سنی زیر 17 سال و در مرحله نیمه نهایی این پیکارها به مصاف بدمینتون باز عراق رفت و توانست این دیدار را با نتیجه 2 بر صفر  به سود خود خاتمه دهد و راهی دیدار مرحله نهایی شود.

در رقابتهای یک نفره دختران رده سنی زیر 15 سال فاطمه بابایی برابر بدمینتون باز دختر سوریه دیدار کرد و این بازی در پایان با نتیجه 2 بر صفر به سود فاطمه بابایی خاتمه یافت و وی نیز راهی دیدار مرحله نهایی شد .

فاطمه مونس خواه دیگر ملی پوش بدمینتون این رده سنی کشورمان در مرحله نیمه نهایی قسمت یک نفره دختران به مصاف بدمینتون باز دختر سوریه رفت و توانست وی را با نتیجه 2 بر صفر  شکست دهد و به مرحله نهایی راه یابد.

کیمیا آزادواری دیگر ملی پوش بدمینتون رده سنی زیر 17 سال کشورمان در قسمت یک نفره دختران و در مرحله نیمه نهایی این مسابقات برابر حریف اردن خود با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله نهایی راه یافت .

همچنین یگانه تفریشی دیگر ملی پوش بدمینتون کشورمان در رده زیر 17 سال دختران و در مرحله یک نیمه نهایی این پیکارها به مصاف بدمینتون باز دختر سوریه رفت و توانست وی را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد و به مرحله نهایی رقابتهای یک نفره دختران راه یابد.

مسابقات بدمینتون قهرمانی غرب آسیا رده های سنی زیر 15 و 17 سال در روزهای شانزدهم لغایت هجدهم شهریور ماه جاری با حضور بدمینتون بازان این قاره کهن در سالن بدمینتون شهر بیروت ( پایتخت لبنان ) برگزار می شود.

 

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *