امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز به همراه میثم پورکریمان رئیس هیات بدمینتون این استان امروز ( دوشنبه ) با حضور در محل فدراسیون بدمینتون با دکتر محمدرضا پوریا رئیس این فدراسیون دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار دکتر پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ضمن تشکر و قدردانی از حضور آقایان غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و پورکریمان رئیس هیات بدمینتون این استان این ملاقات را گامی در جهت همکاری هرچه بیشتر این فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برشمرد.

دکتر پوریا همچنین از فعالیت مطلوب و مؤثر هیات بدمینتون استان البرز قدردانی نمود و اظهار داشت : استان البرز جایگاه مناسبی در توسعه ورزش بدمینتون داشته و قهرمانان ملی پوشی را به کشور معرفی نموده است .

وی تلاش های رئیس هیات بدمینتون استان البرز در امر استعدادیابی ، استعدادپروری و تلاش برای حضور بازیکنان این استان در سطح ملی را قابل تقدیر دانست .

در ادامه این نشست غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز نیز با قدردانی از همکاری و همدلی مسئولان فدراسیون بدمینتون بخصوص شخص آقای دکتر پوریا خواستار تعامل هرچه بیشتر بین این دو نهاد ورزشی کشور گردید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز میزبانی بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر جهت این استان را خواستار شد که مورد موافقت ریاست فدراسیون بدمینتون قرار گرفت که در این زمینه تفاهم نامه برگزاری این مسابقات به امضاء طرفین رسید.

بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی فجر در روزهای پانزدهم لغایت هجدهم بهمن ماه سال جاری در استان البرز برگزار می شود.