طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون بدمینتون ، سرکار خانم دکتر مهتا اسکندرنژاد به عنوان مسئول کمیته آموزش فدراسیون بدمینتون منصوب شدند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، خانم دکتر اسکندرنژاد دانشیار دانشگاه تبریز و مدیر گروه رفتار حرکتی دانشکده تربیت بدنی تبریز ، دکتری تربیت بدنی  ، دارای کارت مربیگری  و داوری  و بازیکن در سالیان گذشته در بدمینتون بوده است و نامبرده در سمت های نایب رئیس بانوان هیئت بدمینتون استان آذربایجان شرقی ، و در کمیته های آموزش ؛ استعدادیابی و تحقیق و پژوهش فدراسیون بدمینتون عضویت داشتند .

وی دارای بیش از 30 مورد مقاله در ورزش و 5 تألیف کتاب در زمینه تربیت بدنی را در کارنامه خود دارند .

در حکم صادره از سوی دکتر محمد رضا پوریا  رئیس فدراسیون بدمینتون آمده است  :

سرکار خانم مهتا اسکندرنژاد

باسلام؛

            احتراماً ضمن تشکر با توجه به تخصص و تجربه سرکارعالی در امر ورزش بدمینتون، سرکاعالی  به عنوان مسئول کمیته آموزش فدراسیون بدمینتون ، منصوب می گردید.

 امید است ضمن هماهنگی با کلیه کمیته های فدراسیون در جهت رشد ، توسعه و آموزش این رشته موفق و مؤید باشید . سلامتی شما را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم .

                                                                                                                                                                                   محمدرضا پوریا

                                                                                                                                                                         رئیس فدراسیون بدمینتون ج.ا.ا

 

لازم به ذکر است مسئولیت کمیته آموزش فدراسیون را  آقای مرتضی مداحی ، بیش از 30 سال عهده دار بودند که با توجه به بازنشستگی ایشان از این سمت استعفا نمودند و در دوره مسئولیت ایشان تلاش های خوبی در امر آموزش ، مربیگری و سایر موارد در فدراسیون بدمینتون صورت پذیرفت . فدراسیون تلاش دارد از  تجربه ایشان بهره مند گردد .