-->

دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون صبح امروز پنج شنبه با حضور در دفتر آقای دکتر احمد همتی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستانهای سمنان ، مهدی شهر و سرخه دیدار و گفت و گو کردند .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار نخست دکتر پوریا گزارشی از شرایط ورزش بدمینتون و همچنین از مسابقات بین المللی فجر ایران و مسابقات بین المللی سریز جوانان و داشتن رنک جهانی برای هر دو مسابقه که در ایران برگزار می شود را ارایه نمودند .
سپس آقای دکتر همتی نماینده محترم مردم شهرستانهای سمنان ، مهدی شهر و سرخه  در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از تلاش های دکتر پوریا که توانسته است با مدیریت و تلاش فراوان این دو رویداد مهم بین المللی را به نحو مطلوبی هدایت نماید تشکر نمود.
نماینده محترم مجلس شورای اسلامی همچنین از دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون به منظور برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون سریز جوانان که سال گذشته در شهرستان سمنان برگزار شد و همچنین از دومین دوره این مسابقات که در روزهای اول تا چهارم آذر ماه در این شهرستان برگزار خواهد شد ، قدردانی نمود.
آقای دکتر همتی در این رابطه قول مساعد دادند که در برگزاری هرچه بهتر این مسابقات نهایت همکاری انجام شود .
در ادامه این دیدار دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون تشکر ویژه ای از آقای دکتر همتی به منظور حضور وی در اولین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان شرکت داشتند ، نمودند.
در پایان این دیدار آقای دکتر همتی به رسم یادبود یک جلد کتاب از سخنان حضرت امیرالمومنین علی ( ع ) را به رییس فدراسیون بدمینتون اهدا نمودند .