-->

 

 

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران رده سنی جوانان در روزهای هجدهم لغایت بیستم مهر ماه جاری در سالن بدمینتون شهرستان دیواندره استان کردستان برگزار شد و در پایان این رقابتها نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در قسمت یک نفره این رقابتها که با شرکت 82 بازیکن برگزار شد مهدی انصاری از زنجان به مقام نخست دست یافت .

علیرضا کرمی از تهران دوم شد و محمد چهار مالی از فارس و متین مقیمی از سمنان به مقام سوم مشترک قسمت یک نفره رسیدند.

در قسمت دونفره این مسابقات که با شرکت 26 تیم دونفره برگزار شد ، تیم دونفره مهدی انصاری و علی حسین خانی از زنجان به مقام نخست دست یافتند.

نیما رستم پور و علیرضا کرمی از تهران دوم شدند و تیم های دونفره هادی آشتیانی و مسعود نجفی ( آزاد ) به همراه تیم دونفره عرفان تاران و فربد یاسمی از زنجان به مقام سوم مشترک رقابتهای دونفره رسیدند.

لازم به ذکر است که همزمان با برگزاری این رقابتها یکدوره کلاس ارتقاء داوری درجه 3 به 2 با شرکت 12 نفر از داوران بدمینتون برگزار شد.

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان در روزهای هجدهم لغایت بیستم مهر ماه جاری با شرکت 93 بازیکن از 21 استان کشور در قسمت یک نفره و دونفره در شهرستان دیواندره برگزار شد.

مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان در 3 مرحله برگزار می شود که مرحله اول آن در تیر ماه در شهرستان اراک برگزار شد و دومین مرحله در شهرستان دیواندره برگزار گردید و سومین مرحله آن متعاقبا از سوی فدراسیون اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است در پایان این مسابقات که با حضور آقایان مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره ، دکترعبدی رئیس اداره آموزش وپرورش شهرستان ، محمدخانی شهردار دیواندره ، فرشاد نصرتی دبیرفدراسیون بدمینتون ، مرادی رئیس هئیت بدمینتون استان کردستان و عبدی رئیس هئیت بدمینتون شهرستان دیواندره حضور داشتند و مدالهای نفرات برتر این رقابتها از سوی آنان به ورزشکاران برتر اهدا گردید .