دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران رده سنی جوانان (گرامیداشت هفته تربیت بدنی ) در روزهای 25 لغایت 27 مهر ماه جاری در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان زنجان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این رقابتها 53 بازیکن در قسمت یک نفره و 20 بازیکن در تیم دونفره به رقابتها خواهند پرداخت .

لازم به ذکر است که در اولین مرحله این رقابتها که شهریور ماه سال جاری در شهرستان کرمان برگزار شد ، نسیم صفایی از تهران در قمست یک نفره به مقام نخست دست یافت و رومینا تاجیک از تهران دوم شد و پریا اسکندری از تهران و نسترن کرمی از زنجان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در قمست دونفره نیز نسیم صفایی و حنانه یعقوب زاده از تهران به مقام نخست دست یافتند و مبینا سیف الهی و گلناز کلهری از تهران دوم شدند .

ساغر رفیعی و فرزانه زارعی از کرمان به همراه میترا پشته شیدانی و بیتا منصوری از کرمان مقام سوم مشترک دونفره را به خود اختصاص دادند.

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران رده سنی جوانان (گرامیداشت هفته تربیت بدنی ) با شرکت 73 بازیکن از 12 استان کشور به میزبانی شهرستان زنجان در روزهای 25 لغایت 27 مهر ماه جاری در سالن اختصاصی بدمینتون این شهرستان برگزار می شود.