برترین های دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان بزرگسالان شناخته شدند

برترین های دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان بزرگسالان شناخته شدند

 

 

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان رده سنی بزرگسالان ( گرامیداشت هفته تربیت بدنی و یادواره شهیده ناهید فاتحی کرجو ) در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان در قسمت یک نفره و دونفره ( تیمی ) برگزار شد و در پایان این رقابتها نفرات برتر شناخته شدند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در قسمت یک نفره این مسابقات که با شرکت 51 بازیکن برگزار شد ، ثریا آقائی از تهران با پیروزی برابر حریفان خود به مقام نخست دست یافت .

ثمین عابد خجسته از تهران دوم شد . الناز فیض منش از سمنان و رومینا تاجیک از تهران به مقام سوم مشترک مسابقات یک نفره دست یافتند.

در قسمت دونفره ( تیمی ) که با شرکت 40 بازیکن برگزار شد  تیم دونفره  یگانه تفریشی و نازنین زمانی از تهران به مقام نخست دست یافتند.

تیم دونفره ثمین عابد خجسته و ستایش عبدالکریمی از تهران دوم شدند و تیم های دونفره هاجر کبیری و حنان کبیری به همراه تیم دونفره رومینا تاجیک و نرگس افشاری از تهران مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان رده سنی بزرگسالان ( گرامیداشت هفته تربیت بدنی ) با شرکت 51 بازیکن در قسمت یک نفره و 40 تیم دونفره در روزهای دوم لغایت چهارم آبان ماه جاری در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد.

لازم به ذکر است در پایان این مسابقات که با حضورسرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس فدراسیون بدمینتون ، سرکار خانم دانشگر مادر شهید مدافع حرم  شهید عباس دانشگر در سال 1395 ، خانم صاقی رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان و خانم باقری مسئول ورزش بانوان شهرستان سمنان حضور داشتند و مدالهای نفرات برتر این رقابتها از سوی آنان به ورزشکارن برتر اهدا گردید .

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *