مجمع عمومی سالیانه هیات بدمینتون استان البرز صبح امروز ( دوشنبه ) به ریاست دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون و با حضور امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان این استان و اعضای این مجمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست که با حضور فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون و اعضای این مجمع در محل اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار گردید، دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون از اعضای مجمع که در نشست امروز حضور یافتند ، تشکر و قدردانی کرد.

رییس فدراسیون بدمینتون همچنین از مسئولان استان البرز به خصوص آقای غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان این استان و آقای میثم پورکریمان رییس هیات بدمینتون استان جهت تلاش به منظور برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در این استان تشکر و قدردانی نمود.

بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر در روزهای پانزدهم لغایت هجدهم بهمن ماه سال جاری با حضور تیم های خارجی و داخلی در شهرستان کرج برگزار خواهد شد.

در ادامه این نشست دکتر پوریا از اهمیت برگزاری مسابقات بین المللی فجر ایران که در تقویم جهانی فدراسیون بدمینتون به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی این رشته به ثبت رسیده ، توضیحات کاملی را ارائه کرد.

رییس فدراسیون بدمینتون خاطرنشان ساخت که استانهای مختلف کشور نامزد برگزاری این مسابقات بودند که تلاشهای مسئولان ورزش استان البرز و داشتن پتانسیل مناسب این استان برای برگزاری این رقابتها باعث گردید که میزبانی بیست و هشتمین دوره این رقابتها به استان البرز واگذار شود.

این نشست با ارائه نقطه نظرات مسئولان حاضر در جلسه در جهت رشد و پیشرفت هرچه بهتر این رشته ورزشی و برگزاری هرچه باشکوه تر بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به کار خود پایان داد .