تیم دونفره مبینا ندایی و فردوس فروغی به مقام قهرمانی المپیاد برترین های بدمینتون دختران دست یافتند

تیم دونفره مبینا ندایی و فردوس فروغی به مقام قهرمانی المپیاد برترین های بدمینتون دختران دست یافتند

دیدار نهایی اولین المپیاد استعدادهای برتر بدمینتون دختران کشور در قسمت دونفره ( تیمی ) امروز ( چهارشنبه ) در سالن 4 هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب شهرستان کرج بین تیم های دو نفره مبینا ندایی و فردوس فروغی از تهران و مونا آقازاده و شمیم محله پرور از آذربایجان شرقی برگزار شد که در پایان این مسابقه تیم دونفره مبینا ندایی و فردوس فروغی توانستند با شکست حریفان خود به مقام قهرمانی دست یابند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار تیم دونفره مبینا ندایی و فردس فروغی در مصاف با تیم دونفره مونا آقازاده و شمیم محله پرور توانست این دیدار را با نتیجه 2 بر صفر به سود خود پایان دهد و مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهند.

تیم دونفره مونا آقازاده و شمیم مجله پرور از آذربایجان شرقی دوم شدند و تیم های دنفره نغمه مهرجو و کیمیا ساسانی از البرز به همراه تیم دونفره مریم اسماعیل تبار و مریم سلطانی از فارس مشترکاً به مقام سوم دست یافتند.

اولین المپیاد استعدادهای برتر بدمینتون دختران کشور با شرکت 176بازیکن از 30 استان کشور در روزهای یازدهم لغایت چهاردهم آذر ماه جاری در سالن 4 هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *