هفتمین نشست هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون در سالجاری برگزار شد

هفتمین نشست هیئت رئیسه فدراسیون بدمینتون در سالجاری برگزار شد

هفتمین نشست هیات رئیسه فدراسیون بدمینتون در سال جاری در ساعت 11 صبح امروز ( دوشنبه ) به ریاست آقای دکتر محمدرضا پوریا رئیس این فدراسیون و با حضور اعضای هیات رئیسه در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست دکتر پوریا از حضور اعضای هیات رئیسه در نشست های سال جاری و همکاری آنان در جهت پیشبرد اهداف فدراسیون تشکر و قدردانی نمود .

رئیس فدراسیون بدمینتون همچنین خاطرنشان ساخت که حضور اعضای هیات رئیسه در این مقطع زمانی که با برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی فجر ایران نزدیک می باشد و ارائه برنامه و راهکارهای مناسب در جهت برگزاری هرچه باشکوه تر این رقابتها باعث خرسندی است .

دکتر پوریا اظهار داشت : در این دوره از مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران، بازیکنان 33 کشور برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی نموده اند که این بیانگر یک رویداد مهم ورزشی در سطح کشور می باشد .

رئیس فدراسیون بدمینتون خاطرنشان کرد حضور 21 بازیکن که دارای رنکینگ زیر 100 جهان را در اختیار دارند ، بیانگر اهمیت این مسابقات در سطح این قاره کهن است .

دکتر پوریا افزود : حمایت وزیر محترم وزارت ورزش و جوانان جناب آقای دکتر مسعود سلطانی فر ، معاونین این وزارتخانه و دیگر مسئولان وزارت ورزش و جوانان ، کمیته ملی المپیک ، فدراسیون بدمینتون و مسئولان استان البرز و اداره کل ورزش و جوانان این استان در برگزاری هرچه باشکوهتر این رویداد مهم در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از ویژگی مهمی برخوردار است واین افتخاری برای فدراسیون بدمینتون محسوب می شود که در این ایام مبارک میزبان بازیکنان 33 کشور است .

دکتر پوریا همچنین افزود : در این رابطه طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان کشور، آقای دکتر عزیزاله شهبازی استاندار محترم البرز به عنوان رئیس ستاد این مسابقات انتخاب گردید.

رییس فدراسیون بدمینتون در ادامه اظهار داشت : در این دوره از مسابقات “تانابالان ” مدیر اجرایی بدمینتون آسیا به همراه ” محمد اندی ” دبیر توسعه بدمینتون آسیا هر دو از کشور مالزی و “موسی” رئیس کمیته توسعه بدمینتون از کشور مالدیو در این مسابقات حضور دارند.

وی گفت : سرداور این دوره از مسابقات بین المللی فجر ایران بر عهده ” سامانتا ناوارنتا ” از کشور سریلانکا می باشد و سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رئیس بانوان فدراسیون نیز به عنوان کمک سرداور حضور خواهند داشت .

دکتر پوریا در ادامه اظهار داشت : پیش از آغاز این رقابتها ، کمپ ( AOP  )  با حضور بازیکنان غرب آسیا نیز در تهران برگزار خواهد شد .

رئیس فدراسیون بدمینتون در پایان خاطرنشان ساخت که امیدواریم این دوره از مسابقات فجر ایران همچون دوره های گذشته با شکوه هرچه تمام تر و به نحو شایسته ای برگزار گردد.

در ادامه این نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون نقطه نظرات خود را اعلام داشتند و این نشست با تصویب مسائل مطرح شده به کار خود پایان داد.

اعضای هیات رئیسه فدراسیون بدمینتون متشکل از سرکار خانم دکتر فریبا مددی ، آقایان مرتضی مداحی ، محمد فرجی ، فرشاد نصرتی ، مهندس علی موذن ، اسماعیل مهدوی نیا ، حسام عقبائی ، مهندس امیر فرزانه شربیانی ، حمید دائمی و مهدی ملک نیا ( بازرس فدراسیون ) می باشند.

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *