-->

دیدار نایب رییس فدراسیون بدمینتون با مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین

مارس 11, 2019 | ورزشی

دیدار نایب رییس فدراسیون بدمینتون با مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین

دوشنبه، 11 مارس 2019 | ورزشی | 0 comments

سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون امروز (دوشنبه) با حضور در محل اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین با آقای دکتر علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان این استان دیدار و گفت و گو کرد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار که با حضور آقای سخن سنج رئیس هیات بدمینتون این استان ، خانم گویا نایب رئیس بانوان استان و خانم پاک دامن مسئول ورزش بانوان استان در حاشیه برگزاری جشنواره استعدادیابی بدمینتون دختران نونهال کشور برگزار شد ، آقای دکتر علایی مقدم با قدردانی از آقای دکتر پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون کشور و خانم دکتر مددی نایب رئیس بانوان به منظور توجه ویژه به این رشته ورزشی در این استان تشکر نمود .
سپس سرکار خانم دکتر مددی نیز با تشکر از تلاش های مدیرکل ورزش و جوانان این استان نسبت به رشته بدمینتون در این استان از وی و مسئولان ورزش استان قزوین قدردانی کردند.

لازم به ذکر است برای اولین بار در جشنواره استعدادیابی از ورزشکاران تست غربالگری أخذ و در پایان این جشنواره به ۲۴ ورزشکار مستعد هدایایی اهدا گردید.
جشنواره استعدادیابی بدمینتون دختران نونهال کشور در روزهای نوزدهم و بیستم اسفند ماه جاری در خانه بدمینتون شهرستان قزوین و با حضور ۹۲ بازیکن ( متولدین ۱۳۸۵ به بالا ) از ۱۷ استان کشور برگزار می شود.

آخرین خبرها