اولین جلسه کمیته فنی فدراسیون بدمینتون در سال جاری برگزار شد

آوریل 14, 2019 | برجسته‌شده, مسئولین فدراسیون, ورزشی

اولین جلسه کمیته فنی فدراسیون بدمینتون در سال جاری برگزار شد

یکشنبه، 14 آوریل 2019 | برجسته‌شده, مسئولین فدراسیون, ورزشی | ۰ comments

اولین جلسه کمیته فنی فدراسیون بدمینتون در سال جاری ( 1398 ) به ریاست آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون و با حضور اعضای کمیته فنی در ساعت 11 روز یکشنبه ( بیست و پنجم فروردین ) در محل فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست نخست آقای دکتر پوریا ضمن خوش آمد گویی و تبریک سال نو به اعضای کمیته فنی و آرزوی موفقیت روزافزون برای آنان ، اظهار داشت : امید است که با همدلی و همکاری اعضای کمیته فنی بتوانیم برنامه های تدوین شده در تقویم سال جاری را به نحو مطلوبی به پایان برسانیم .
دکتر پوریا گفت : کمیته فنی مسوولیت مهمی را برعهده دارد ونظارت بر عملکرد بازیکنان در انتخاب آنان در مسابقات داخلی و برون مرزی ازاهداف کمیته فنی می باشد.
رییس فدراسیون بدمینتون در ادامه افزود : تلاش کمیته فنی در جهت ارائه راهکارها در پیشبرد اهداف فدراسیون بسیار با اهمیت است و از ویژگی مهمی برخوردار می باشد.
در ادامه این نشست آقای فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون گزارش عمکرد سال گذشته ( 1397 ) را ارائه نمود .
سپس اعضای کمیته فنی در مورد شرایط و نحوه برگزاری مسابقات داخلی ، اردوها و نحوه گزینش نفرات جهت حضور در اردوهای تیم ملی، مسابقات بین المللی دهه فجر وهمچنین اعزام بازیکنان به مسابقات برون مرزی به گفت و گو پرداختند.
سپس اعضای کمیته فنی در خصوص مسائل فنی مسابقات بحث و تبادل نظر کردند و در پایان این نشست هریک از اعضای کمیته فنی نقطه نظرات خود را بیان نمودند.
اولین نشست اعضای کمیته فنی فدراسیون بدمینتون با جمع بندی مسائل مطرح شده به کار خود پایان داد.
اعضای کمیته فنی فدراسیون بدمینتون متشکل از آقایان مرتضی مداحی ، داریوش فروغی ، علی اصغر امینیان ، علیرضا الهاکی ، ابوالفضل مهاجر بختیاری ، محمود انصاری حمید نسیمی ، دکتر بهادر زکی زاده ، فرشاد نصرتی و خانم ها دکتر فریبا مددی ، دکترفریبا جلالیان و هما اسماعیلی می باشند.

آخرین خبرها

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *