-->

دیدار فنیال اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان امروز ( جمعه ) در قسمت یک نفره و دونفره در سالن بدمینتون شهرستان کرمان برگزار شد و قهرمانان این رقابتها مشخص شدند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، دیدار فینال قسمت یک نفره رده سنی زیر 17 سال بین نیما رستم پوراز تهران و محسن معصومی از زنجان برگزار شد و این دیدار در پایان با نتیجه 2بر صفر به سود نیما رستم پور خاتمه یافت و وی به مقام نخست این مرحله دست یافت .

محسن معصومی از زنجان دوم شد و امیر اخلاقی از تهران و عرشیا عمل کننده از البرز به مقام سوم مشترک دست یافتند.

همچنین دیدار فنیال یک نفره رده سنی زیر 19 سال نیز بین صالح سنگتراش از سیستان و بلوچستان و علیرضا کرمی از تهران برگزار شد و در پایان این دیدار صالح سنگ تراش توانست با نتیجه 2 بر صفر حریف خود را شکست دهد و مقام نخست این مرحله را به خود اختصاص دهد .

علیرضا کرمی از تهران دوم شد و محمدرضا قیصری از فارس و مصطفی قربانی اردکانی از یزد به مقام سوم مشترک دست یافتند.

دیدار فینال دونفره ( تیمی ) زیر 17 سال نیز بین تیم دونفره نیما رستم پورو امیررضا اخلاقی از تهران و تیم دونفره ایمان معمارپورو ارشیا عمل کننده از البرز برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم دونفره نیما رستم پور و امیررضا اخلاقی به پایان رسید و آنان مقام قهرمانی این مرحله را بدست آوردند.

تیم دونفره ایمان معمار پور و ارشیا عمل کننده از البرز مقام دوم رده سنی زیر 17 سال را کسب کردند.

تیم های دونفره سید مهدی احمدی و عادل صورتی از کرمان به همراه محسن معصومی و محمد امین مقدم از زنجان مقام سوم مشترک این رده سنی را به خود اختصاص دادند.

همچنین دیدار فینال دونفره زیر 19 سال نیز بین تیم دونفره صالح سنگتراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان و بلوچستان و تیم دونفره محمدرضا قیصری و عباس علی  بهجتی از اردکان  ( آزاد ) برگزار شد و در پایان این مسابقه تیم دونفره صالح سنگتراش و محمدمهدی میرشکاری با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی دست یافتند و مقام نخست را کسب کردند.

تیم دونفره محمدرضا قیصری و عباس علی بهجتی واز ( آزاد) دوم شدند و تیم های دونفره محمد معین کشاورز و متین مقیمی از ( آزاد ) و پارسا شهبازی و شایان رضا ربابی از کردستان به مقام سوم مشترک رسیدند.

اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان با شرکت 99 بازیکن در قسمت یک نفره و 33 تیم دونفره از 30 استان کشور به میزبانی کرمان در قسمت یک نفره و دونفره برگزار شد .