قهرمانان اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور مشخص شدند

قهرمانان اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور مشخص شدند

دیدار فنیال اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان امروز ( جمعه ) در قسمت یک نفره و دونفره در سالن بدمینتون شهرستان کرمان برگزار شد و قهرمانان این رقابتها مشخص شدند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، دیدار فینال قسمت یک نفره رده سنی زیر 17 سال بین نیما رستم پوراز تهران و محسن معصومی از زنجان برگزار شد و این دیدار در پایان با نتیجه 2بر صفر به سود نیما رستم پور خاتمه یافت و وی به مقام نخست این مرحله دست یافت .

محسن معصومی از زنجان دوم شد و امیر اخلاقی از تهران و عرشیا عمل کننده از البرز به مقام سوم مشترک دست یافتند.

همچنین دیدار فنیال یک نفره رده سنی زیر 19 سال نیز بین صالح سنگتراش از سیستان و بلوچستان و علیرضا کرمی از تهران برگزار شد و در پایان این دیدار صالح سنگ تراش توانست با نتیجه 2 بر صفر حریف خود را شکست دهد و مقام نخست این مرحله را به خود اختصاص دهد .

علیرضا کرمی از تهران دوم شد و محمدرضا قیصری از فارس و مصطفی قربانی اردکانی از یزد به مقام سوم مشترک دست یافتند.

دیدار فینال دونفره ( تیمی ) زیر 17 سال نیز بین تیم دونفره نیما رستم پورو امیررضا اخلاقی از تهران و تیم دونفره ایمان معمارپورو ارشیا عمل کننده از البرز برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم دونفره نیما رستم پور و امیررضا اخلاقی به پایان رسید و آنان مقام قهرمانی این مرحله را بدست آوردند.

تیم دونفره ایمان معمار پور و ارشیا عمل کننده از البرز مقام دوم رده سنی زیر 17 سال را کسب کردند.

تیم های دونفره سید مهدی احمدی و عادل صورتی از کرمان به همراه محسن معصومی و محمد امین مقدم از زنجان مقام سوم مشترک این رده سنی را به خود اختصاص دادند.

همچنین دیدار فینال دونفره زیر 19 سال نیز بین تیم دونفره صالح سنگتراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان و بلوچستان و تیم دونفره محمدرضا قیصری و عباس علی  بهجتی از اردکان  ( آزاد ) برگزار شد و در پایان این مسابقه تیم دونفره صالح سنگتراش و محمدمهدی میرشکاری با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی دست یافتند و مقام نخست را کسب کردند.

تیم دونفره محمدرضا قیصری و عباس علی بهجتی واز ( آزاد) دوم شدند و تیم های دونفره محمد معین کشاورز و متین مقیمی از ( آزاد ) و پارسا شهبازی و شایان رضا ربابی از کردستان به مقام سوم مشترک رسیدند.

اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان با شرکت 99 بازیکن در قسمت یک نفره و 33 تیم دونفره از 30 استان کشور به میزبانی کرمان در قسمت یک نفره و دونفره برگزار شد .

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *