-->

اولین نشست کمیته آموزش فدراسیون بدمینتون در ساعت 11 روز یکشنبه هشتم اردیبهشت ماه جاری به ریاست آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون و اعضای کمیته آموزش برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست نخست آقای دکتر پوریا ریاست فدراسیون ضمن تبریک به مناسبت سال نو و آرزوی موفقیت روز افزون برای اعضای کمیته آموزش اظهار داشت : نقش کمیته آموزش بسیار با اهمیت می باشد و این کمیته از جایگاه خاصی در فدراسیون برخوردار است.

رییس فدراسیون بدمینتون در ادامه افزود : استفاده از آخرین دستاوردهای دانش مربیگری و داوری و سایر دوره های آموزشی و بین المللی در حیطه کاری این کمیته می باشد و کمیته آموزش با برگزاری کلاسهای آموزشی در پیشبرد سطح ارتقاء دانش داوران و مربیان نقش بسیار بالایی دارد.

دکتر پوریا گفت : برخورداری مربیان و داوران این فدراسیون از آخرین دستاوردهای مربیگری و قوانین امر قضاوت ما را در تحقق اهداف خود برای رسیدن به جایگاه مطلوب این رشته میسر می سازد.

وی در پایان از مسوولان و اعضای کمیته آموزش فدراسیون در جهت دانش افزایی مربیان و داروان و سایر مواردی که با مسائل آموزشی مرتبط می باشد، تقدیر و تشکر کرد.

سپس سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس بانوان فدراسیون و سرکار خانم دکتر مهتا اسکندرنژاد مسوول کمیته آموزش فدراسیون گزارشی از عملکرد کمیته آموزش فدراسیون در سال 97 را ارایه نمود.

در ادامه این نشست بررسی وضعیت دوره های ارتقاء مربیگری و داوری و سایر دوره های آموزشی داخلی و بین المللی ، آیین نامه کمیته آموزش فدراسیون از سوی سرکار خانم اسکندرنژاد عنوان گردید و مورد بررسی

قرار گرفت و مقرر گرید آیین نامه جدیدی تدوین گردد و به تایید هیات رییسه فدراسیون برسد .

همچنین به منظور ارتقاء بخش استعدادیابی در سال جاری ( 1398 ) برنامه ریزی گردید .

در پایان این نشست اعضای کمیته آموزش فدراسیون بدمینتون نقطه نظرات خود را عنوان نموده و این نشست با جمع بندی موارد مطرح شده به کار خود پایان داد.

اعضای کمیته آموزش فدراسیون بدمینتون متشکل از خانم ها ، دکتر فریبا مددی ، دکتر مهتا اسکندرنژاد  و فروغ لنگری ، آقایان ، مرتضی مداحی ، دکتر مهدی انوری ، فرشاد نصرتی ، دکتر سیدبهادر زکی زاده ، غلامحسین مینایی و علامحسین یزدان پناه می باشند.