مجمع عمومی هیات بدمینتون استان زنجان برگزار شد

مجمع عمومی هیات بدمینتون استان زنجان برگزار شد

مجمع عمومی هیات بدمینتون استان زنجان به ریاست آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون و با حضور آقایان علی خلیلی چچکی مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان ، فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون بدمنتیون ، محمود انصاری رییس هیات بدمینتون این استان و اعضای مجمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست که بعدازظهر   روز چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه جاری در محل اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار گردید ، نخست آقای دکتر پوریا ریاست محترم فدراسیون بدمینتون ضمن تبریک به مناسبت سال نو و آرزوی موفقیت برای مسوولان ورزش استان زنجان و قدردانی از مسوولان هیات بدمینتون استان زنجان که تلاش فراوانی را در این رشته ورزشی انجام می دهند از آنان قدردانی کرد.

دکتر پوریا در ادامه اظهار داشت : بدمینتون استان زنجان یکی از قطب های مهم این رشته ورزشی در کشور می باشد که توانسته است بازیکنانی در رده های سنی در سطح ملی معرفی نماید .

وی افزود : نگاه ما به ورزش بدمینتون در این استان ویژه است و در این جا لازم میدانم از مسوولان هیات بدمینتون استان بخصوص آقای محمود انصاری تقدیر و تشکر نمایم .

سپس آقای علی خلیلی چچکی مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان زنجان با خیرمقدم از حضور آقای دکتر پوریا ریاست محترم فدراسیون و آقای فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون بدمینتون کشور از آنان تشکرو قدردانی نمود و همچنین از ریاست فدراسیون درخواست نمودند که با توجه به امکاناتی که در زنجان هست آماده برگزاری مسابقات قهرمانی کشور واردوهای تیم ملی را در زنجان هستیم .

در پایان گزارش عملکرد مالی  97 و گزارش فنی 97 و همچنین تقویم ورزشی سال 98 هیات مورد تصویب اعضای مجمع قرار گرفت .

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *