دیدار فینال اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان کشور رده سنی بزرگسالان امروز جمعه سیزدهم اردیبهشت ماه جاری در قسمت یک نفره و دونفره در سالن بدمینتون شهرستان اراک برگزار شد و در پایان قهرمانان این رقابتها مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در دیدار فینال قسمت یک نفره سروش اسکندری از زنجان به مصاف امیر جباری از همدان رفت و این دیدار در پایان با نتیجه دو بر صفر به سود امیر جباری خاتمه یافت و وی به مقام قهرمانی این مرحله دست یافت .
سروش اسکندری از زنجان دوم شد و مهران شهبازی از کردستان به همراه علیرضا کرمی از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند.
در دیدار فینال قسمت دونفره، تیم دونفره مسعود پیروزی و محمدرضا باقری به مصاف تیم دونفره مهران شهبازی و رضا شهبازی رفت که این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود تیم دونفره مسعود پیروزی و محمدرضا باقری از آزاد خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی این مرحله دست یافتند.
مهران شهبازی و رضا شهبازی از کردستان دوم شدند و تیم های دونفره صدرا صادقی و علیرضا قاسمی از آزاد به همراه تیم دونفره عرفان شاه حسینی و امیرحسین نورعلیان از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند.
اولین مرحله مسابقات نکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان در روزهای دوازدهم و سیزدهم اردیبهشت ماه جاری با شرکت 90 بازیکن در قمست یک نفره و 40 تیم در قسمت دونفره به میزبانی شهرستان اراک برگزار شد .
مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان در 3 مرحله برگزار می شود.