-->

نشست کمیته پزشکی فدراسیون بدمینتون به ریاست آقای دکتر محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون و با حضور سرکار خانم دکتر هما عابدی فر ، آقایان دکتر مهدی انوری، دکتر علی ناصح و دکتر مهدی مهرانی و سرکار خانم فریبا مددی نایب رئیس بانوان فدراسیون ، مرتضی مداحی کارشناس خبره فدراسیون ، فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون در ساعت 12 امروز دوشنبه (27/3/98) در محل فدراسیون برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این نشست آقای دکتر پوریا ضمن خوش آمدگویی به اعضای کمیته پزشکی فدراسیون اظهار داشت : کمیته پزشکی به عنوان یکی از ارکان مهم در ایجاد سلامت ورزشکاران می باشد و این کمیته نقش بسیار مهم و سازنده ای در پیشبرد اهداف فدراسیون دارد.

رئیس فدراسیون بدمینتون در ادامه اظهار داشت : حضور اساتید محترم این کمیته که هر یک از اعضای آن از متخصصین بنام در امر پزشکی کشور می باشند باعث افتخار این فدراسیون است .

وی همچنین نظارت و کنترل سلامت ورزشکاران بدمینتون و رسیدگی به تست های دوپینگ ورزشکاران و استفاده صحیح داروهای درمانی که مغایرت با داروهای ممنوعه ندارد را از مهمترین عوامل این نظارت برشمرد.

دکتر پوریا همچنین از اعضای کمیته پزشکی فدراسیون درخواست نمود که آیین نامه کمیته پزشکی تدوین گردد و نسبت به ارائه تقویم کمیته پزشکی در سال جاری اقدامات لازم انجام پذیرد.

رئیس فدراسیون بدمینتون در ادامه از اعضای کمیته پزشکی فدراسیون درخواست نمود که برنامه ریزی جهت برگزاری همایش پزشکی را در دستور کار خود قرار دهند.

دکتر پوریا افزود : تهیه مقالات کمیته پزشکی فدراسیون بدمینتون به منظور ارائه به فدراسیون جهانی بدمینتون یکی از مهمترین نقطه نظرات این فدراسیون است که از اهمیت بسزایی برای فدراسیون بدمینتون ایران دارد و  از اعضای محترم کمیته پزشکی فدراسیون درخواست می نمایم که در تدوین و ارائه آن به فدراسیون جهانی اقدامات لازم صورت پذیرد.

در ادامه این نشست اعضای محترم کمیته پزشکی فدراسیون بدمینتون نقطه نظرات خود را بیان کردند و مقرر گردید که کنفرانسی جهت افزایش و آگاهی ورزشکاران در شهریور ماه برگزار گردد .

این نشست با تصویب موارد مطرح شده به کار خود پایان داد.