دومین نشست هیات رییسه فدراسیون بدمینتون در سال جاری به ریاست آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون و با حضور اعضای هیات رییسه در ساعت 11 صبح روز دوشنبه ( 3/4/98 ) در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست آقای دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ضمن تشکر از حضور اعضای هیات رییسه در این نشست و با قدردانی از آقای دکتر عزیزاله شهبازی استاندار محترم استان البرز و آقای دکتر برهام جانفشان مدیرکل محترم میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان تهران به عنوان اعضای جدید هیات رییسه فدراسیون ، اظهار امیدواری کردند که حضور این دو شخصیت محترم در هیات رییسه فدراسیون باعث افتخار و خرسندی این فدراسیون می باشد .

رییس فدراسیون بدمینتون در ادامه ابراز امیدواری کرد که حضور این  عزیزان در هیات رییسه فدراسیون در ابعاد مختلف تحولات مهمی را به همراه خواهد داشت و حرکت روبه جلو فدراسیون تداوم بیشتری خواهد یافت .

سپس دکتر پوریا گزارشی از حضور خود در اجلاس جهانی و آسیایی که طی روزهای اول تا چهارم خرداد ماه سال جاری در شهر ” نانینگ ” چین برگزار شد را ارایه نمود .

رییس فدراسیون بدمینتون اظهار داشت : در این نشست ، بنده به عنوان یکی از اعضای هیات رییسه بدمینتون آسیا و ریاست کمیته قوانین و مقررات آسیا  از سوی مجمع آسیایی انتخاب گردیدم که کسب این کرسی برای بدمینتون ایران ازاهمیت بالایی برخوردار است .

وی خاطرنشان ساخت که حضور مسوولان بدمینتون کشورمان در سطح آسیا و کسب کرسی های آسیایی و جهانی این رشته می تواند جایگاه بدمینتون ایران را ارتقاء بخشد و امتیازهای مهمی برای بدمینتون ایران به ارمغان آورد.

دکتر پوریا در ادامه این نشست در رابطه با برگزاری مسابقات بین المللی و داخلی و اعزام ورزشکاران جهت کسب سهمیه بازیهای المپیک 2020 توکیو گزارشی را ارایه نمودند.

سپس رییس فدراسیون آیین نامه های کمیته آموزشی را تشریح نمود که مورد تصویب هیات رییسه قرار گرفت .

پس از آن اعضای محترم هیات رییسه فدراسیون بدمینتون ضمن تبریک به آقای دکتر پوریا برای کسب کرسی هیات رییسه فدراسیون بدمینتون آسیا و اهمیت این مقام برای بدمینتون ایران ، نقطه نظرات خود را اعلام نمود .

در ادامه این نشست آقای دکتر شهبازی استاندار محترم استان البرز ضمن تبریک به آقای دکتر پوریا به منظور کسب کرسی های آسیایی اظهار داشت : برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران و حضور جناب آقای دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان در استان البرز و توجه ویژه ایشان به بدمینتون و نقش بسیار موثر آقای دکتر پوریا ریاست محترم فدراسیون بدمینتون باعث گردید که به این رشته ورزشی علاقمند شده و افتخار حضور در هیات رییسه این فدراسیون را داشته باشم .

همچنین آقای دکتر برهام جانفشان مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان تهران نیز ضمن تبریک به آقای دکتر پوریا در کسب کرسی های آسیایی و تشکر از آقای دکتر شهبازی استاندار محترم استان البرز که در ورزش کشور نقش موثری دارند خرسندی خود را در هیات رییسه این فدراسیون ابراز داشتند و اظهار امیدواری کردند که بتوانند گام های موثری برای پیشرفت این رشته مفرح بردارند.

این نشست با تصویب موارد مطرح شده به کار خود پایان داد.

اعضای هیات رییسه فدراسیون بدمینتون متشکل از آقایان دکتر عزیزاله شهبازی ، دکتر پرهام جانفشان ، محمد فرجی ، مهندس علی موذن ، سرکار خانم دکتر فریبا مددی و آقایان فرشاد نصرتی ، مرتضی مداحی ، مهدی ملک نیا ( بازرس فدراسیون ) و حمید دائمی ( خزانه دار ) می باشند.