-->

نشست نایب رییسان بانوان بدمینتون هیات های سراسر کشور در ساعت 10 صبح امروز یکشنبه ( 98/04/23) به ریاست سرکار خانم دکتر مهین فرهادی زاد معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و با حضور آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ، سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس بانوان فدراسیون ، آقای فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون، مرتضی مداحی کاشناس فدراسیون و نایب رییسان هیات های بدمینتون سراسر کشور در سالن اجتماعات فدراسیون بازیهای بومی و محلی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست نخست آیاتی چند از قرآن کریم تلاوت گردید و پس از آن سرود پرافتخار جمهوری اسلامی ایران نواخته شد و در ادامه این نشست سرکار خانم دکتر فرهادی زاد با تقدیر و تشکر از مسوولان فدراسیون بدمینتون بخصوص آقای دکتر پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ، سرکار خانم دکتر مددی نایب رییس بانوان و نایب رییسان هیات های بدمینتون سراسر کشور اظهار داشت : واقعیت این است که فدراسیون بدمینتون در بخش فرهنگی به عنوان یکی از الگوهای ورزش کشور شناخته می شود .

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان افزود : در بخش فنی نیز دارا ی کارکرد بسیار مثبت می باشد و فدراسیونی بدون داشتن حاشیه می باشد.

وی گفت : شرایط فرهنگی این فدراسیون و نظارت دقیق مسوولان آن باعث گردیده است که ورزشکاران دختر کشور در این رشته از آرامش بسیار بالایی برخوردار می باشند.

دکتر فرهادی در ادامه خاطرنشان ساخت : ایجاد چنین فضایی باعث نشاط قشر عظیمی از ورزشکاران دختر کشور در این رشته را فراهم نموده است که این یک امتیاز بسیار بالایی برای فدراسیون بدمینتون محسوب می شود که می توانند این فضا و این شرایط به دیگر فدراسیونها تسریع پیدا نموده و نوع و شیوه برخورد مسولان الگویی برای ورزش کشور باشد.

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت : در بخش فنی نیز فعالیت های فدراسیون باعث ارتقاء بدمینتون ایران در سطح آسیا گردیده است .

وی قرار گرفتن جایگاه بدمینتون ایران در سطح اول غرب آسیا در رده های سنی بزرگسالان ، جوانان و نوجوانان بسیار با ارزش است که امیدوارم این شرایط نیز در آینده تداوم یابد.

دکتر فرهادی زاد برگزاری بیست و هشت دوره مسابقات بین المللی فجر ایران و قرار گرفتن این رقابتها در تقویم جهانی این رشته را یکی دیگر از موفقیت های فدراسیون بدمینتون برشمرد که با تلاش و همت مسوولان این فدراسیون انجام گردیده است .

وی حضور ثریا آقایی به عنوان یکی از بدمینتون بازان مطرح ایران در سطح آسیا را نیز یکی دیگر از موفقیت های این فدراسیون دانست و اظهارامیدواری نمود که در آینده نزدیک ما امثال ثریا آقایی های بیشتری در سطح آسیا داشته باشیم .

دکتر فرهادی کسب مقام قهرمانی بدمینتون در بخش بیماری های خاص را از افتخارات دست اندرکاران و مربیان این فدراسیون دانست که توانستند با تلاش خود قهرمانانی را به جهان معرفی نمایند .

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که برخی از مشکلات هیات های استانها در رابطه با سالنهای ورزشی و در اختیار قرار گرفتن این سالنها حل شود.

سپس آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ضمن تشکر از حضور سرکار خانم دکتر فرهادی زاد معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و نایب رییسان هیات های بدمینتون سراسر کشورو خیرمقدم به حضار و تبریک به مناسبت میلاد حضرت امام رضا ( ع ) ، اظهار داشت : باعث مسرت و خوشحالی است که سرکار خانم دکتر فرهادی زاد  به عنوان معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان در این جایگاه قرار گرفتند که انتصاب ایشان از سوی وزیر محترم ورزش و جوانان جناب آقای دکتر سطانی فر بسیار شایسته می باشد .

رییس فدراسیون بدمینتون گفت : بنده در گذشته در وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیمک افتخار همکاری با سرکار خانم دکتر فرهادی زاد را داشته ام و ایشان از تمامی مراحل مختلف ورزش کشور اطلاع دقیق دارند و این باعث مباحات مسوولان فدراسیونهای ورزشی می باشد از وجود ایشان بهرمند می شویم .

دکتر پوریا همچنین از سرکار خانم دکتر محمدی معاون سابق ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان که به افتخار بازنشتگی نایل آمدند، تشکر و قدردانی نمود .

رییس فدراسیون بدمینتون همچنین از نایب رییسان هیات های بدمینتون کشور که نقش بسیار مهمی در ارتباط با حضور ورزشکاران بانوان در استانهای مختلف کشور دارند قدردانی کرد .

وی افزود : در طی چند سال اخیر با تلاش شما نایب رییسان بانوان هیاتهای بدمینتون کشور، بازیکنان بانوان در سطح کشور افزایش چشمگیری یافته و حضور فعالیت شما در هیاتها نقش بسیار برجسته است .

دکتر پوریا خاطرنشان کرد : حضور ملی پوشان بانوان بدمینتون در عرصه های بین المللی گواه این مطلب می باشد و امیدوارم که این روند رو به جلو همچنان تداوم داشته باشد.

سپس سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس بانوان فدراسیون نیز ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت نایب رییسان هیات های بدمینتون کشور اظهار داشت : شما عزیران بازوان توانمند فدراسیون در بخش بانوان می باشید.

وی گفت : تلاش و پشتکار نایب رییسان بانوان هیاتهای بدمینتون در پشتوانه سازی حضور ورزشکاران بانوان این رشته قابل تقدیر و تشکر است و ما نیز تلاش داریم دستاوردهای شما در سطح قهرمانی این رشته نمایانتر شود.

این نشست با بررسی عملکرد بانوان هیات های استانهای در سال 97 ، گزارش سرگروه های مناطق راهبردی بانوان ، بررسی تقویم ورزشی مصوب سال 98 و ارائه نقطه نظرات حاضرین در جلسه به کار خود پایان داد.