ارسال مواد غذایی، پوشاک و وسایل گرمایشی فدراسیون بدمینتون به مناطق زلزله زده

فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران با همکاری مسوولان هیات بدمینتون استان کرمانشاه جهت ارسال مواد غذایی ، پوشاک ، پتو و وسایل گرمایشی به مناطق زلزله زده برنامه ریزی نموده و اقدامات لازم در این زمینه انجام گردید .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون کشورمان در تماس با مسولان هیات بدمینتون استان کرمانشاه جهت ارسال موارد فوق به هموطنان زلزله زده این استان دستورات لازم را نموده و با همکاری این هیات ، مواد غذایی ، پوشاک ، پتو و وسایل گرمایشی به صورت مستقیم به مناطق زلزله زده ارسال و در بین آسیب دیدگان هموطن عزیز کشورمان توزیع گردید .

لازم به ذکر است که در این راستا خانواده های ورزشکاران بدمینتون این استان نیز به صورت بسیار فعال در این زمینه با هیات بدمینتون استان همکاری و همیاری نموده و هیات بدمینتون استان کرمانشاه محموله های ارسالی را به صورت مستقیم به مناطق صعب العبور رسانده و به هموطنان زلزله زده اهداء نمودند .

امید است که با همیاری و همکاری تمامی نهادها و اقشار مختلف مردم کشورمان بتواند مرحمی بر زخم های آسیب دیدگان کشید و بار دیگر این عزیزان را به زندگی عادی بازگرداند.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *