استقبال رییس و مسوولان فدراسیون بدمینتون از قهرمانان ملی پوش غرب آسیا در فرودگاه امام خميني ( ره )

دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون به همراه مسوولان این فدراسیون به منظور قدردانی از کسب مقام قهرمانی و نایب قهرمانی در مسابقات بدمینتون غرب آسیا در رده سنی زیر 15 و 17 سال ، صبح روز جمعه در تاریخ 98/6/8 با حضور در محل فرودگاه امام خمینی ( ره ) از ملی پوشان كشورمان استقبال نمودند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در مراسم استقبال ملی پوشان علاوه بر دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ، مرتضی مداحی رییس کمته فنی و کارشناس خبره فدراسیون ، فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون و خانواده بازیکن ها حضور داشتند.

ملی پوشان بدمینتون کشورمان دررده سنی زیر 15 و 17 سال با کسب 8 مدال طلا و 3 مدال نقره و 1 برنز این رقابتها،که در روزهای پنجم لغایت هشتم شهریور ماه جاری که در امان پایتخت اردن برگزار شد از آن خود کردند . و به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی قسمت یک نفره و دونفره دست یافتند.

بازیکنان اعزامی به این رقابتها متشکل از مریم سلطانی ، فاطمه بابایی ، مبینا ندایی ،ساره امینیان ،نیما رستم پور ،محسن معصومی تبار ،علی حیاتی و پارسا الوندی بودند .

این تیم را خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس بانوان فدراسیون به عنوان سرپرست و غلام باقری و سمین مهدوی به عنوان مربی همراهی کردند.
لازم به ذکر است از زمان برگزاری مسابقات ، نوجوانان کشورمان به طور متوالی قهرمان این مسابقات غرب آسیا می باشند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.