اولین جلسه کمیته فنی فدراسیون بدمینتون در سال 97 تشکیل شد

اولین جلسه کمیته فنی فدراسیون بدمینتون در سال جاری به ریاست دکتر محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون و با حضور مرتضی مداحی مسوول کمیته فنی و اعضای این کمیته روز گذشته ( سه شنبه ) در محل این فدراسیون تشکیل شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست گزارشی از عملکرد سال گذشته از سوی مهندس علی موذن دبیر فدراسیون ارایه گردید و سپس اعضای این کمیته در مورد مسایل مختلف بحث و تبادل نظر کرده و نقطه نظرات خود را بیان داشتند.
در ادامه این جلسه مقرر گردید که راهکارایی برای بهتر برگزاری مسابقات ، کلاسهای آموزشی ، ارتقاء سطح مربیان و داوران ، برنامه ریزی جهت ارزیابی استعدادیابی ، برگزاری اردوهای استعدادیابی به صورت منطقه ای ، شرایط اعزام های برون مرزی و سایر مواردی که در حیطه کمیته فنی بود تصمیماتی اتخاذ گردید و موارد فوق مورد تصویب اعضای این کمیته قرار گرفت .
از مهمترین موارد این نشست تصمیم اعضای کمیته فنی در مورد مسابقات رنکینگ بود که مقرر گرید که این رقابتها در قسمت جوانان و بزرگسالان بجای 2 مرحله در 3 مرحله برگزار شود .
همچنین برنامه ریزی جهت حضور ورزشکاران رده های سنی مختلف در مسابقات جوانان و نوجوانان به منظور حضور قدرتمند در رقابتهای آسیایی و جهانی بود.
این نشست با تصویب موارد فوق در این روز به کار خود پایان داد .
اعضای کمیته فنی فدراسیون بدمینتون متشکل از آقایان مرتضی مداحی ، ابوالفضل مهاجر بختیاری ، مهندس علی موذن ، داریوش فروغی ، علی اصغر امینیان ، مرتضی ولی دروی ، علیرضا الهاکی ، دکتر سیدبهادر زکی زاده ، صادق کرباسی ، حمید نسیمی ، محمود انصاری و خانم ها دکتر فریبا مددی ، فریبا جلالیان و هما اسماعیلی می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.