اولین نشست کمیته تحقیقات و پژوهش فدراسیون بدمینتون برگزار شد

اولین نشست کمیته تحقیقات و پژوهش فدراسیون بدمینتون در ساعت ۱۷ روز یکشنبه ( نهم اردیبهشت ماه جاری ) به ریاست دکتر محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون و با حضور اعضاء این کمیته در محل فدراسیون بدمینتون برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ضمن ابراز خرسندی از حضور اعضاء این کمیته به منظور ایجاد راهکارهای مناسب جهت پیشرفته هرچه بیشتر این رشته در سطح آسیا ، تقدیر و تشکر کرد .
در این نشست اعضای این کمیته آیین نامه کمیته تحقیقات و پژوهش را مورد بررسی قرار دادند که در جلسه آینده مورد تصویب اعضاء قرار گیرد.
در ادامه این نشست اعضای کمیته دیدگاه های خود را بیان نموده و مقرر گردید جهت پیشرفت ورزش بدمینتون طرح های مطالعاتی و پژوهشی در جلسات بعدی از سوی اعضای این کمیته ارایه گردد .
اعضای کمیته تحقیقات و پژوهش فدراسیون بدمینتون متشکل از آقایان دکتر مهدی انوری ( رییس کمیته ) ، دکتر فردین فتاحی ، دکتر بابک نخستین روحی، محمود انصاری ، مرتضی مداحی ، صادق کرباسی ، حسن بزرگزاد ، دکتر محمدحسین رضوانی ، مهندس علی موذن ، دکتر سیدبهادر زکی زاده ، و خانم ها دکتر مهتا اسکندری و دکتر فریبا مددی می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *